Nowa odsłona serwisu

  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Od jakiegoś czasu pracowaliśmy nad wieloma ulepszeniami, które już wkrótce ujrzą światło dzienne. Zobaczycie serwis w zupełnie nowej odsłonie. A to dopiero początek.
Do zupełnych nowości będą należały funkcje umożliwiające dopingowanie siebie i innych do realizacji celów. Będziecie mogli rzucać wyzwania innym użytkownikom, a w ramach wyzwań grupowych - innym drużynom. Ciekawą opcją będzie też rzucanie wyzwania samemu sobie. Dodatkową motywacją będzie możliwość porównywania się z innymi użytkownikami. Nowy dziennik Ulepszyliśmy także bezpłatny dziennik treningowy – będzie on teraz jeszcze bardziej atrakcyjny. Dzięki wprowadzonym w nim zmianom, będzie można łatwiej zarządzać swoją aktywnością. Zadebiutuje także zupełnie nowy model 3D sylwetki, który będzie mógł Wam towarzyszyć przy realizacji treningu. Teraz dostępny także dla kobiet. [fot1 hspace="10" align="right"] Wszystkie Wasze dotychczasowe ustawienia, treści, zdjęcia, pomiary będą zachowane, a wprowadzane nowości będą wartością dodaną do tego, co już macie. Symulator Będziecie mogli skorzystać także z bezpłatnego symulatora wyglądu i sprawności, dzięki któremu dowiecie się, jakie macie przygotowanie do treningu i co możecie poprawić, aby osiągać lepsze efekty.
[fot2 hspace="10" align="left"]


Istotną zmianą będzie otwarcie się na nowe dyscypliny sportowe i osiąganie celów przez różne typy aktywności fizycznej. Nowe, lepsze plany treningowe i diety Pracowaliśmy także nad poprawą naszej płatnej oferty planów treningowych i diet. Teraz więcej planów będzie dostosowanych do potrzeb kobiet. Jak zapewnia nasz trener Łukasz Grabowski, będą nasze plany będą jeszcze bardziej atrakcyjne, a przez to efektywność treningu większa.
[fot3 hspace="10" align="left"]

Premiera nowej wersji serwisu już wkrótce. Zostańcie z nam!

Tamta stara strona była fajniejsza i lepsza bardziej widoczna , widok 3D jest beznadziejny nie odzwierciedla sylwetki osób o muskularnej budowie tylko pokazuje jakiś grubasów tamte były lepsze w porównaniu do 3D nie mogę znależć strony z odżywkami gdzie były opinie . Do dupy ta strona na tamtej starej stronie więcej użytkowałem nią na nowej

Witam nie znam starej strony ale ta jest całkiem fajna... Może sylwetka w 3D nie jest idealna, ale jak komus potrzeba idealnej to może zerknąć w lustro ;) Poza tym mozna by rozważyć wprowadzenie takiej funkcji do planu treningowego, która by ułatwiła ćwiczenie zwłaszcza mniej uważnym i tym co dokładnie nie czytają jak wykonywac ćwiczenia - tak jak jest teraz ruch 3D postaci przy opisie ćwiczenia, połączyć to tak żeby się "odtwarzało" w trakcie wykonywania ćwiczeń ciągiem - można sobie postawić lapka albo odpalić kompa w domowej siłowni i robić jak na ekranie - taki trener 3D równoległy ;) Wiem że znajdą się tacy co to skrytykują, ale chyba też chodzi o to, żeby zachęcić niewyedukowanych, początkujących ludzi do aktywności, pokazać jak najdokładniej co i jak robić, żeby mogli popróbować w domu, domowej siłowni, bez obawy "kompromitacji" lub bez zawstydzania. Ja ćwiczę w domu, bo świat jeszcze nie jest gotów by zobaczyc mnie na siłce ;) Pozdro

prawde mowiac wczesniejsze ustawienia byly lepsze,po zmianie ciezko co kolwiek znalesc daje najnizsza note