Animal Cuts - właściwości

 • Głosów: 0
 • |
 • |
 • Oddaj głos:
Animal Cuts - właściwości
Animal cuts jest suplementem diety od firmy Universal skutecznie wspomagającym proces odchudzania. Wspiera on walkę ze zbędnymi kilogramami oraz wywiera pozytywny wpływ na tempo redukcji tkanki tłuszczowej. Jego skład oparty jest o naturalne składniki, w pełni bezpieczne dla organizmu. Według opinii osób stosujących ten suplement można stwierdzić, iż jednogłośnie Animal Cuts to jeden z najlepiej działających preparatów.

Animal Cuts – skład

 Suplement Animal Cuts  to niezwykle efektywny spalacz tkanki tłuszczowej, będący jednym z flagowych preparatów marki Universal Nutrition. Zawarta w nim mieszanka naturalnych składników, cechujących się działaniem synergistycznym w odniesieniu do redukcji tkanki tłuszczowej i kształtowania sylwetki jest ogromnym atutem tej odżywki. Po dokładnej analizie substancji naturalnych najczęściej wykorzystywanych w suplementach ukierunkowanych na odchudzanie oraz mieszanek termogenicznych, firma Universal wybrała najefektywniejsze i połączyła je w jeden preparat – Animal Cuts.

Skład suplementu Universal Cuts bazuje na połączeniu organicznych składników o zróżnicowanym działaniu. Taka kompozycja pozwala na złożone oddziaływanie w metabolizmie, umożliwiające usprawnienie procesu spalania tkanki tłuszczowej na kilku różnych płaszczyznach. Głównymi składnikami tego preparatu są:

Związki pobudzająco-stymulujące – guarana i kofeina,

 • Polifenole i antyoksydanty – ekstrakty kawowe i herbaciane,
 • Związki usprawniające pracę tarczycy,
 • Substancję nasilające diurezę,
 • Związki poprawiające funkcjonalność systemu nerwowego,
 • Czynniki ograniczające szkodliwą działalność kortyzolu,
 • Substancje zmniejszające apetyt oraz usprawniające przyswajalność wartości odżywczych z pożywiania.


Animal Cuts – działanie

 W wyniku zastosowania wieloskładnikowej formuły w preparacie Animal Cuts, sprecyzowanie  jednego konkretnego działania jest niemożliwe. W związku z powyższym, producenci dokonali podziału składników na swoiste grupy, cechujące się określonymi właściwościami.

Połączenie guarany, kofeiny bezwonnej, gotu kola, yerba mate oraz ekstraktu z malin uważane jest za podstawę działania preparatu od Universal Nutrition. Substancje te charakteryzują się silnym działaniem stymulującym, nasilającym proces termogenezy. W efekcie ich stosowania następuje wzrost intensywności potliwości oraz zapewnienie większej dawki energii niezbędnej do wykonania jeszcze intensywniejszego treningu.  Proporcje powyższych składników zostały tak dopasowane, aby nie powodowały niekorzystnych skutków ubocznych takich jak nadmierne pobudzenie, problemy ze snem czy przyspieszenie akcji serca.

Zawarte w Animal Cuts ekstrakty z różnych odmian kawy i herbaty są bardzo dobrym źródłem polifenoli, które cechują się skutecznym działaniem oczyszczającym i antyoksydacyjnym. Umożliwiają one szybsze wykorzystanie składników odżywczych z pożywienia i intensywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej poprzez stworzenie idealnych warunków do sprawniejszej pracy metabolizmu.

Dysfunkcje pracy tarczycy są jednym z przeciwwskazań do zastosowania spalaczy tkanki tłuszczowej oraz znacznie utrudniają pozbycie się zbędnych kilogramów. Dzięki zawartości L-tyrozyny oraz esencji z liści oliwnych i szałwii, Animal Cuts reguluję pracę tego gruczołu, stając się tym samym produktem dozwolonym dla osób z tą przypadłością. Dodatkowo, taki skład czyni go jednym z elementów profilaktyki zaburzeń gospodarki hormonalnej.

Podczas pierwszego etapu odchudzania następuje usunięcie nadmiernie nagromadzonej wody podskórnej. Po jego zakończeniu metabolizm zwiększa intensywność swojej pracy, a ciało rozpoczyna właściwy proces kształtowania sylwetki. Dzięki zawartości w Animal Cuts takich elementów jak: mniszek lekarski, nasiona selera, pokrzywa, jałowiec, liście bukko, Korzeń łopianu – preparat umożliwia efektywny proces diurezy, tym samym skracając czas trwania tej fazy.

Zawartość dwuwinianu choliny, drobnolistnej bacopy oraz wcześniej wspomnianych stymulantów wywiera nootropowe działanie, będące doskonałym wsparciem dla układu nerwowego oraz zabezpieczające go przed obniżoną funkcjonalnością wywołaną niskokaloryczną dietą. Poprawiają one koncentrację oraz wzmagają wzrost poziomu motywacji  podczas intensywnego treningu, pomimo małej ilości energii w formie ograniczonej liczby węglowodanów i tłuszczy w planie żywieniowym.

Składniki takie jak fosfatydyloseryna, żeń-szeń, ekstrakt z korzenia witanii oraz z kory magnolii efektownie niwelują negatywny wpływ kortyzolu na organizm. Jest to hormon zwany również hormonem stresu, który wywiera wpływ na nasilenie degradacyjnych przemian katabolicznych. Obecność powyższych elementów w Animal Cuts skutecznie minimalizuje działanie kortyzolu, chroniąc tym samym mięśnie przed spadkiem i zabezpieczając metabolizm przed obniżeniem intensywności jego pracy.

Oprócz powyższych elementów, Animal Cuts zawiera jeszcze dwa niezwykle istotne konglomeraty – CCK Boosting ( mieszanka gurmuru, pektyn z owoców jabłek i kory cynamonowca) i mieszanka licznych ekstraktów roślinnych ( imbir, czarny pieprz, grejpfrut, ostra papryka, naringina i kwercetyna). Działanie pierwszego z nich ukierunkowane jest na ograniczenie łaknienia i niekontrolowanych napadów głodu. Drugi konglomerat poprawia zaś przyswajalność wartości odżywczych z pożywienia. Reasumując, Animal Cuts efektywnie zmniejsza straty składników pokarmowych podczas procesów trawiennych, wpływając tym samym na uzyskanie szybszych efektów zbilansowanej diety.

 

Animal Cuts – dawkowanie

 Uzyskanie pożądanego efektu podczas stosowania Animal Cuts jest możliwe tylko wtedy, gdy zostanie ono połączone ze zbilansowaną dietą i systematycznym treningiem oraz będzie stosowane według zaleceń producenta. Marka Universal Nutrition sugeruje następujący sposób dawkowania:

 1. W dni treningowe - jedna saszetka odżywki 30 minut przed planowaną aktywnością fizyczną, druga natomiast pomiędzy śniadaniem a obiadem.
 2. W dni nietreningowe – jedna saszetka między pierwszym a głównym posiłkiem w ciągu dnia.

Dodatkowo producent zaleca, aby każdą porcję preparatu popić co najmniej jedną szklanką wody.

 

Anima Cuts – opinie

 W wyniku zastosowania przez firmę Universal składu opartego tylko i wyłącznie sprawdzonych rozwiązaniach, suplement Animal Cuts cieszy się dużą popularnością. Jego kompozycja umożliwia kontrolowane i solidne wsparcie diety oraz planu treningowego nastawionych na redukcję tkanki tłuszczowej. Efekty osiągnięte dzięki stosowaniu tego termogeniku cechują się wysoką jakością, a zaprzestanie suplementacji nie powoduje wystąpienia efektu jo-jo.

 

Animal Cuts – cena

 Suplement Animal Cuts stanowi jeden z podstawowych preparatów marki Universal Nutrition. Jest on łatwo dostępny w punktach sprzedaży odżywek dla sportowców. Cena za opakowanie o pojemności 42 saszetek oscyluje w granicach 160zł