Fitmax BCAA Stack II + EAA 120 tabs

  • Głosów: 11
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Fitmax
Kategoria Aminokwasy rozgałęzione
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 88.17 zł
Rankingi
Ocena 4.55
Aminokwasy rozgałęzione 7
Przyrost masy 55

Suplement BCAA Stack II + EAA jest zbiorem aminokwasów rozgałęzionych oraz niezbędnych. Wspomagają one procesy anaboliczne oraz zmniejszają katabolizm. Skuteczność działania uzyskuje się na skutek bardzo dużej zawartości leucyny. Dodatkowo preparat ten został wzbogacony w witaminę B6, która odpowiedzialna jest m.in.: za podnoszenie odporności w organizmie oraz wsparcie w syntezie białek.

1 porcja = 3 tabletki
W dni treningowe zaleca się spożywanie 1 porcji na pół godziny przed treningiem oraz 1 porcję zaraz po treningu.

W dnie bez treningu nie zaleca się spożywania tego preparatu.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

ja tam nie wiem..

Ogolnie aminokwasy sa dobre poniewaz sa antykatabliczne.. ale ogolnie polecam laczyc z czyms a nie szamac same amino pozdro

DontWorry

Pomoc w regeneracji

Aminokwasy rozgałęzione przyspieszają regenerację oraz zmniejsza możliwość przemęczenia mięśni. A to decyduje o wzroście masy mięśniowej, więc polecam włączenie BCAA do swojej supremacji. Zaś produkt BCAA Stack II + EAA jest moim zdaniem dobrym rozwiązaniem, ponieważ za przystępną cenę otrzymujemy dobry produkt a to chyba ważne w czasach kryzysu :P Pozdrawiam

OpusMagnum

Fitmax amino

Brałem ten produkt dla regeneracji po ciężkich treningach na siłowni oraz po treningach kick-boxingu czułem efekt zmniejszania zmęczenia, produkt jest wyśmienity, bo czuć, że działa brałem wcześniej aminokwasy olimpu w większej porcji, ale nie mają porównania.

EvulFox

: D

Swietny produkt! Stosuje go zawsze w czasie przerwy od kreatyny.. Bardzo dobry dla osób które zamierzaja zregenerowac swoje miesnie na kolejny cykl:) POlecam cena takze przystepna;)

arnaud2010

Moim celem są mięśnie

Od dawna uprawiam sporty siłowe. Zawsze moim celem było zwiększanie masy. Jestem zadowolony z osiąganych efektów, ale przyglądając się mojemu bratu, który zażywa BCAA Stack II doszedłemdo wniosku, że może warto spróbować, aby dodatkowo się wspomóc. Zobaczymy jakie będą tego efekty.

Wolny

Aminkwasy górą

Jako produkt antykatabloiczny hamuję rozpad mięśni podczas ciężkich treningów, dlatego warto zainwestować kilkadziesiąt złoty, by trening służył nam, a nie spalał mięśnie. Często jest tak, że ludzie ćwiczą, ćwiczą i ćwiczą, a efektów nie ma. Można przypuszczać, że i budują i spalają jednocześnie mięśni, czyli prowadzą grę o sumie zero.

rasputin

B C A A

Dobry produkt! mozna z nim stworzyc dobra i szybka mase miesniowa!! co do ceny to jest odpowiednia do tego produktu!! polecam wszystkim!! aminokwasy sa potrzebne w organizmie!

ozga01

dobry produkt

produkt dobry ale CZy akurat najlepszy? w ta wątpię są o wiele lepsze i tansze

Mistrzo

jest ok

Idealne bcaa, duża dawka i cena też nie jest za duża.

Adrian1125

jest klasa!

produkt bogaty w składniki, często zażywałem go podczas redukcji. Polecam