Fitness authority Extreme AnticataboliX

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Fitness authority
Kategoria Aminokwasy rozgałęzione
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 500.00 g
Średnia cena 94.67 zł
Rankingi
Ocena 4.67
Aminokwasy rozgałęzione 11
Przyrost masy 71

Sekret zdolności najlepszych sportowców do utrzymania dodatniego bilansu azotowego w czasie intensywnych treningów oraz szybszej regeneracji niż u zwykłych śmiertelników tkwi we właściwym użyciu aminokwasów rozgałęzionych (BCAA). Posiadają one zdolności do niezależnej stymulacji syntezy białek wewnątrz mięśni i tworzenia wysoce anabolicznego środowiska, które przyspiesza regenerację.

Podczas intensywnego treningu z mięśni uwalniana jest glutamina pochodząca nie tylko z wolnych form aminokwasów, ale także uzyskiwana poprzez proces deaminacji aminokwasów rozgałęzionych w samych mięśniach. To wydzielanie glutaminy odbierane jest przez organizm, jako sygnał do zatrzymania syntezy białek. Pobór glutaminy i aminokwasów(BCAA) w odpowiednim momencie będzie prowadzić do utrzymania syntezy białek na oczekiwanym poziomie.

BCAA stosuje się w celu szybszej regeneracji oraz likwidacji uczucia zmęczenia, pozwala to na dłuższy trening. Stosowanie BCAA przekłada się także na przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej jak i zadowalające efekty siłowe. Aminokwasy rozgałęzione posiadają pozytywny wpływ na procesy energetyczne, chronią mięśnie przed katabolizmem.

Najlepsze rezultaty osiągniesz dzieląc porcję na pół i spożywając przed i po treningu oraz stosując nie mniej niż połowę zalecanej dawki.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Gąbczasty Gąbczasty

Bardzo dobre BCAA świetny skład da się odczuć jego działanie. Cena normalna (jak dla mnie trochę za wysoka) , bez smaku nie polecam pić lepiej do buzi od razu, rozpuszczalność może być.

Gość

Najlepsze BCAA +gluta!!!

Biorę 2 miarki przed, 2 po treningu_ rewelacja - znajomi z siłki potwierdzają. Nie rozrabiac w shakerze - bezposrednio popijac - jeden z amino łatwo osadza sie na sciance shakera.