Fitness authority Extreme AnticataboliX

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Fitness authority
Kategoria Aminokwasy rozgałęzione
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 500.00 g
Średnia cena 94.67 zł
Rankingi
Ocena 4.67
Aminokwasy rozgałęzione 11
Przyrost masy 71

Sekret zdolności najlepszych sportowców do utrzymania dodatniego bilansu azotowego w czasie intensywnych treningów oraz szybszej regeneracji niż u zwykłych śmiertelników tkwi we właściwym użyciu aminokwasów rozgałęzionych (BCAA). Posiadają one zdolności do niezależnej stymulacji syntezy białek wewnątrz mięśni i tworzenia wysoce anabolicznego środowiska, które przyspiesza regenerację.

Podczas intensywnego treningu z mięśni uwalniana jest glutamina pochodząca nie tylko z wolnych form aminokwasów, ale także uzyskiwana poprzez proces deaminacji aminokwasów rozgałęzionych w samych mięśniach. To wydzielanie glutaminy odbierane jest przez organizm, jako sygnał do zatrzymania syntezy białek. Pobór glutaminy i aminokwasów(BCAA) w odpowiednim momencie będzie prowadzić do utrzymania syntezy białek na oczekiwanym poziomie.

BCAA stosuje się w celu szybszej regeneracji oraz likwidacji uczucia zmęczenia, pozwala to na dłuższy trening. Stosowanie BCAA przekłada się także na przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej jak i zadowalające efekty siłowe. Aminokwasy rozgałęzione posiadają pozytywny wpływ na procesy energetyczne, chronią mięśnie przed katabolizmem.

Najlepsze rezultaty osiągniesz dzieląc porcję na pół i spożywając przed i po treningu oraz stosując nie mniej niż połowę zalecanej dawki.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Najlepsze BCAA +gluta!!!

Biorę 2 miarki przed, 2 po treningu_ rewelacja - znajomi z siłki potwierdzają. Nie rozrabiac w shakerze - bezposrednio popijac - jeden z amino łatwo osadza sie na sciance shakera.

Gość

Gąbczasty Gąbczasty

Bardzo dobre BCAA świetny skład da się odczuć jego działanie. Cena normalna (jak dla mnie trochę za wysoka) , bez smaku nie polecam pić lepiej do buzi od razu, rozpuszczalność może być.