Hitec Amino Anabol 400 kaps

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Hitec
Kategoria Aminokwasy rozgałęzione
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 400.00 g
Średnia cena 75.50 zł
Rankingi
Ocena 3.89
Aminokwasy rozgałęzione 35
Przyrost masy 163

Preparat składający się z aminokwasów rozgałęzionych: leucyny, waliny i izoleucyny oraz specjalnego ekstraktu o nazwie Fenugreek. Ekstrakt ten jest źródłem składników mineralnych takich jak: potas, sód, magnez, wapń, kobalt, magnez, fosfor, cynk, siarka, żelazo, miedź oraz saponin, hormonów sterydowych i flawonoidów. Dodatkowo zawiera także alaninę. Ilość leucyny zwiększona jest do 40%, co wspomaga jeszcze lepiej procesy anaboliczne.\ \ \ \ Wpływa na poprawę muskulatury, zastępuje sterydy, zapobiega wiotczeniu mięśni.

W fazie rozbudowy: 1:1 tabletki na każde 10 kg masy ciała około 3 kwadransów przed treningiem
\ \ Należy popijać bardzo dużą ilością wody.

Producent nie podał.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

stare amino anabol

amino anabol+perfect amino to bylo mega polaczenie.. pierwsze aminki i z tereningu na trening mega moc.. ja mialem stara wersje w bialym pudelku-mam nawet fotki :)

Luigio

Zastępuje sterydy?

Jeśli zażywać suplementy to tylko z głową. Ja świetnie buduję masę i bez takich środków. Fakt - wymaga to o wiele więcej pracy, ale lubię się ruszać i dbać o muskulaturę. Fajnie mieć kaloryfer, ale nie tracąc przy tym zdrowia.

Speedy

polecam aminki

amino anabol i perfect amino = super.. juz niestety tego drugiego nie ma ale zaczynalem na tym przygode z silownia i polecam ten "sprzęt".