Mr. Big Pure BCAA

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Mr. Big
Kategoria Aminokwasy rozgałęzione
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 300.00 g
Średnia cena 60.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Aminokwasy rozgałęzione 66
Przyrost masy 329

Doskonały antykataboliczno-anaboliczny preparat o smaku pomarańczowym.

Działanie:
- Przyspiesza regenerację mięśni po treningu
- Nasila anabolizm mięśni
- Zwiększa siłę mięśniową
- Poprawia wytrzymałość.

Preparat Pure BCAA to suplement stworzony po to abyś mógł uzyskiwać lepsze rezultaty w uprawianym przez Ciebie sporcie. Aminokwasy zawarte w tym suplemencie to aminokwasy rozgałęzione: L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina. Aminokwasy te mają działanie antykataboliczne. Oznacza to, że chronią mięśnie osoby ćwiczącej przed katabolizmem - rozpadem spowodowanym wyczerpaniem się zasobów glikogenu i koniecznością szybkiego wytworzenia energii.

W sytuacji kiedy mięśnie nie mogą już czerpać energii do pracy z zawartego w nich glikogenu zaczynają czerpać energię z własnych aminokwasów mięśniowych. Proces ten nazywa się glukoneogenezą. Organizm enzymatycznie przekształca aminokwasy w glukozę, która jest podstawowym związkiem energetycznym. Jeżeli nie dostarczysz aminokwasów BCAA z zewnątrz musisz liczyć się ze znaczną utratą własnej tkanki mięśniowej. Pure BCAA będzie skutecznie hamował katabolizm i umożliwiał Ci uzyskiwanie najlepszych rezultatów w sporcie.

W dni treningowe: 5 g produktu rozpuszczonego w 200 ml wody na 20-30 minut przed treningiem. 5 g produktu rozpuszczonego w 200 ml wody bezpośrednio po treningu.

W dni nietreningowe: 5 g produktu rozpuszczonego w 200 ml wody wypić 30 minut przed śniadaniem.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii