Trec AminoMax 6800 320 tabs.

  • Głosów: 8
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Aminokwasy rozgałęzione
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 320.00 g
Średnia cena 69.17 zł
Rankingi
Ocena 4.24
Aminokwasy rozgałęzione 27
Przyrost masy 125

Suplement nadający się do uzupełniania niedoborów wynikających z niedostatecznego dostarczania do organizmu z pożywieniem białka. Uzupełnia też braki, które mogą pojawiać się po intensywnym treningu. Wpływa na odbudowę tkanki mięśniowej.

Zawiera kompleks aminokwasów rozgałęzionych oraz mikropeptydów. Jego skład wzbogacony jest też w witaminę B6 i witaminę C. Regularne stosowanie AMINOMAX 6800 wpływa na znaczny przyrost masy i siły.

Występuje w formie tabletek. Jest to wygodna forma do zażycia zarówno w domu jak i podczas treningu.

1 porcja = 8 kapsułek

W dni treningowe zaleca się spożywanie 1 porcji zaraz po treningu.

W dni bez treningu zaleca się spożywanie 2 razy dziennie na 2 kwadranse przed posiłkiem.

Producent nie wskazał.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Dobry amino

Dobre aminokwasy. Osobiście z dobrą dietą w 2 miesiące przytyłem dobre 4kg. Później już nie było tak dobrych efektów bo organizm przestał wchłaniać. Tak jak napisałem - polecam na 2 miesięczną "kurację" ;)!

kierpi

Najlepsze Aminokwasy Treca

Brałem w połączeniu z Kreatyną. Efekty dobre. Masy oczywiście przybyło. Cena rewelacyjna jak na tak dobry produkt.Duża paczka starcza na 40dni :O a kosztuje tylko 69,00 PLN.

w2s17

Amino Max 6800

Jak za taką cenę w miarę dobrej jakości produkt, tylko to co mnie denerwowało to fakt, że chcąc po treningu dostarczyć sobie 15g aminokwasów musiałem wziąć ponad 12,13 tabletek dosyć sporej wielkości i dosyć trudnych do przełknięcia. Polecam więc wysypać proszek z kapsułki i wsypać go do szejka potreningowego ;)

Desiu

Ocena Amino

Dobry produkt za tą cenę, brałem w połączeniu z CM3 i Carbo Olimpu i masy troche i siły przybyło, polecam

Steven92

Moje oczekiwania spełnił

Po treningu zdecydowanie szybciej dochodzi się do siebie.Produkt ma jednocześnie wszystko, ale w małych ilościach. Polecam, ale dobry posiłek też mógłby go spokojnie zastąpić.

Speedy

aminomax 6800

Produkt godny polecenia, spełnił moje oczekiwania. Poprawia regeneracje po treningu i dodaje sił - przynajmniej w moim przypadku.

Mati666m

dobre aminokwasy

Bardzo dobry produkt. Duża ilość kapsułek w porcji może na początku stanowić problem do przełknięcia, ze względu na ich rozmiar.

exlibis

Produkt polecany

Dobra regeneracja potreningowa i niska cena.Ja używam cały czas jestem w miarę zadowolony.Naprawdę za tą cenę godny polecenia.