Olimp EGG Protein - 1000 g

  • Głosów: 4
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Aminokwasy wolne
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 1000.00 g
Średnia cena 50.00 zł
Rankingi
Ocena 3.75
Aminokwasy wolne 18
Przyrost masy 183

To preparat białkowy (albuminy), szczególnie przydatny dla osób nie tolerujących białka mleka. Sprzyja budowie masy mięśniowej. Aby zoptymalizować jego funkcję wzbogacony o L-karnitynę i lecytynę i inozytol, zawierającym dodatkowo zestaw odpowiednich witamin i składników mineralnych, jak również selen molibden i chrom.

Brak danych

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

EGG Protein

Powiem że produkt nawet nawet, masy troche przyszło, smaczny i sie dobrze rozpuszca, problemów z gazami nie mialem.

Mnichu

Polecam osobom z alergią

Jestem uczulony na białko serwatki i muszę używać białko jajeczne i sojowe. Olimp EGG Protein jest dość dobrze rozpuszczalne. Polecam je osobom, które tak jak ja mają alergię i tym, którzy chcą wzbogacić swoją dietę w albuminę jajeczną.

beton

Natura lepsza

Nie stosuje tego typu preparatów. Zdecydowanie bardziej wolę zjeść sobie na śniadanie dobry omlet z białek z dodatkiem owoców. Nie dość, że dzięki 1 porcji omletu dziennie widzę różnicę po mięśniach to jeszcze mam z tego przyjemność.

szafiro

Na noc się nada, ale jako dodatek do caseiny

nadaje się na noc, ale najlepiej mieszać z innym białkiem. Może w mikserze lepiej się wymiesza, bo w shejkerze jak wszystkie białka jajeczne zostają wielkie gródki. Aktualnie stosuje, ale raczej już nie sięgnę po nie, ogólnie nie polecam, choć nie definitywnie, dla świadomych tego jak to wykorzystać może być. Smak wanilia ok