TREC L-Glutamina T6 - 400 kaps (VIP series)

  • Głosów: 8
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Aminokwasy wolne
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 400.00 g
Średnia cena 65.00 zł
Rankingi
Ocena 3.92
Aminokwasy wolne 17
Przyrost masy 167

Glutamina endogenny aminokwas białkowy o kwaśnym odczynie. Uczestniczy w przemianach azotowych, działa antykatabolicznie (zapobiega rozpadowi białek), przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, obniża poziom kwasu mlekowego, zwiększa poziom hormonu wzrostu. Po przemianie w glutation niszczy wolne rodniki, dzięki czemu chroni błony komórkowe. Witamina B6 uczestniczy w przemianie aminokwasów, podnosi odporność immunologiczną. Wpływa na metabolizm kwasów tłuszczowych. Wspomaga przemianę tryptofanu w witaminę B3. Jest potrzebna w syntezie hemu do hemoglobiny, oraz niezbędna w produkcji erytrocytów (czerwonych krwinek) i hormonów. Dolegliwości serca, stres ciąża, niski poziom glukozy we krwi, zwiększone spożycie białek, zażywanie tabletek antykoncepcyjnych i alkoholu wpływają na zwiększone zapotrzebowanie organizmu na witaminę B6. Bogatym źródłem są: drożdże, wątróbka, ziarna soi, orzechy włoskie, kiełki pszenicy. Tauryna - Organizm ludzki może wytwarzać niewielkie jej ilości w wątrobie, jelitach i mózgu. Naturalnym źródłem jest mięso. Wpływa na zwiększenie rozpuszczalności kwasów żółciowych, dzięki czemu ułatwia trawienie tłuszczu. Pomaga transportować kreatynę do komórek mięśniowych. Przyspiesza regeneracje tkanki mięśniowej. Wzmacnia siłę skurczu mięśniowego, wykazuje działanie odtruwające. Przez poprawę metabolizmu komórek glejowych poprawia funkcjonowanie układu nerwowego, dzięki czemu wpływa na funkcję poznawcze i pamięć.

W dni treningowe L-GLUTAMINE T6 najlepiej przyjmować: rano 2 g, bezpośrednio po treningu od 4 – 8g oraz przed snem 2 g. W dni nietreningowe: L-GLUTAMINE T6 najlepiej przyjmować 3 razy dziennie po 2 g co 6 godz. Porcje L-GLUTAMINE T6 należy stosować przed posiłkami rozpuszczając ją w wodzie lub soku.(ok.250 ml) L-GLUTAMINE T6 zaleca się łączyć z kreatyną i dekstrozą szczególnie po treningu.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Moja pierwsza glutamina

Kapsulki bardzo dobrze przechodza przez przelyk, nie ma przykrego odczuca odbijania sie gdy proszek uwolni sie z kapsulki (przy aminkach tej firmy tak jest czesto) Bralem ten produkt wraz z mono i efekty byly zadowalajace. Siła na + , masa średni... Regeneracja dobra ale trzeba brać podwójnie dawkowane na noc.

pierreluigi

nie zaufam drugi raz

w tej glutaminie tak naprade polowa to witamina b6 i dodatki. w smaku dobra ale sklad straszna kicha!!! nie polecam za ta cene uz mozna dostac cos lepszego (czystszego) a vip series to tylko reklama...

Luigio

Wszystko w jednym

Zwiększa masę mięśniową, spala tkankę tłuszczową i ogólnie jest dobra na wszystko. Szczególnie w połączeniu z kreatyną zadowoli nawet tych najbardziej wybrednych. Polecam.

atos9

nie polecam

niestety brałem tą glutaminę i nie jestem zadowolony :/ brałem tą glutaminę razem z kreatyną i dekstrozą i efekty były do puki nie przestałem brać kreatyny i dekstrozy czyli jakieś mniej więcej 2 tygodnie brałem samą glutaminę i zero zmian :/ ale to zależy od organizmu :)

maniek001

Dobry produkt

Nie odczułem zadbych efektów choć wiadomo że to tylko glutamina ale dobra cena i duza ilośc cap. Steżenie nie za wielkie ale opłaca sie

Klimar

Może być

Stosowałem ją z kreatyną przyrosło trochę masy mięśniowej nie narzekam to tylko glutamina dobrze wpływa na regenerację z kreatyną wygląda to nie źle cena też nie zła także nie mam zastrzeżeń do tego preparatu.

pleski

glutamina davidoo

dobry antykatabolik ,fajnie wypełnia muskle po treningu, z bcaa i kreatyną potreningowo fajnie sie łączy, polecam jak najbardziej