Activlab Night Protein Mix

  • Głosów: 5
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Activlab
Kategoria Białko
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 2000.00 g
Średnia cena 69.00 zł
Rankingi
Ocena 4.10
Białko 48
Przyrost masy 118

Produkt składa się z zestaw 5 rodzajów białka o różnym czasie wchłaniania, co powoduje ciągłe dostarczanie (kilka godzin) tej substancji odżywczej. Jest szczególnie istotne w nocy podczas snu, kiedy nie możemy uzupełnić składników pokarmowych. Suplement ten zapobiega rozpadowi tkanki mięśniowej, dlatego jest przeznaczony dla osób budujących masę lub będących na diecie odchudzającej.

Stosować 1-2 razy dziennie, w szczególności na noc i po przebudzeniu.

Hydrolizat serwatkowy\r\nIzobat serwatkowy\r\nKoncentrat serwatkowy\r\nAlbumina jaja\r\nKazeinian wapnia

Brak danych

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Eeee tam

Szczerze mówiąc to nie ma rewelacji, nie jadłem truskawkowego... Nie oczekiwałem wiele od Activelab, i rzeczywiście produkt mierny, choć przyciąga cena. Szczerze powiem, że fajna odmiana walnąć sobie na szybkiego shake'a z takiego białka niż wchłaniać po raz enty twaróg. Jeśli miałbym wybierać i nie miał pieniędzy to wziąłbym białko szybkowchłanialne "na dzień".

faith

Szukasz efektywnego bialka na noc?

Organizm podczas regeneracji potrzebuje tego typu suplementow. Odzywka posiada rozny czas przyswajania ok.6 godzin, dzieki czemu organizm jest uzupelniany na bierzaco.

kerussm

robi to co ma

produkt spelnia swoja role biore bialko na noc i jest dobrze kiedy nie wiezme to spac sie nie da z glodu wiec napewno dziala\\r\\nw smaku nie super smaczne ale dobre rozpuszczalnosc nie jest zla troszke pomieszac i wymieszane grudek jaksi wiekszych nie ma jak to bialko

krispaco

fajne białko

Suplement spełnił moje oczekiwania. Zamiast opychać się na noc zażywam białko. Cena jest OK. Najlepszy smak to truskawka ;).

SiGGiS

trudny wybów

cena faktycznie zachęca, ja płaciłem za niego 79.99. smak waniliowy- ledwo mogłem to upić, a znowuż mojemu znajomemu bardzo smakował. Już nie korzystam z takich rzeczy, bardziej nastawiłem się na naturalne produkty, które pozwalają dostarczyć białko i inne składniki