Fitness authority Diamond Hydrolysed Whey Protein

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Fitness authority
Kategoria Białko
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 2270.00 g
Średnia cena 235.00 zł
Rankingi
Ocena 5.00
Białko 21
Przyrost masy 36

Niezwykle szybka wchłanialność odżywki, niewielka ilość laktozy, brak cholesterolu i cukru - 22 gramy czystych peptydów w jednej porcji odżywki.

Poprzez hydrolizowanie białka stworzono najszybciej działające białko serwatkowe. Podzielono je na małe cząsteczki, które są natychmiast wchłaniane przez twój organizm, pozwalając mięśniom szybko rozpocząć odbudowę i regenerację. Aby zwiększyć efektywność odżywki, dodano do niej najlepszy na rynku enzym trawienny: Aminogen. Jego zaleta jest to, że działa wyjątkowo szybko. Diamond Hydrolysed Whey Protein jest idealnie czyste i naturalne, stworzone na południu Irlandii z najlepszego mleka.

Zespól do spraw badan i rozwoju pracował niestrudzenie by ukryć gorzki smak hydrolizatu, tak by w Twoje ręce trafił najsmaczniejszy preparat białkowy na rynku. Niezależnie od tego czy wybierzesz czekoladę, truskawkę, wanilie, malinę czy brzoskwinie produkt smakuje niesamowicie i łatwo się rozpuszcza w wodzie, mleku lub soku.

Przyjmować 1 miarkę produktu (27 g) po przebudzeniu i po treningu.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Świetny Hydrolizad

Kupiłem o smaku czekoladowym i po przeczytaniu różnych opini na temat tej firmy , muszę powiedzieć ze jestem pozytywnie zaskoczony. Dobry smak może bardziej kakaowy niż czekolada ale nie ma grudek, piany, i jak na Hydrolizad smak jest Ok nie jest słodki jak Trec i nie zostaje na ścianach jak Reflex.