Hitec Whey Protein

  • Głosów: 6
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Hitec
Kategoria Białko
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 2.00 g
Średnia cena 107.47 zł
Rankingi
Ocena 4.42
Białko 32
Przyrost masy 53

HEY PROTEIN to najbardziej wartościowe źródło białka dla intensywnie trenujących sportowców. Stymuluje metabolizm, hamuje łaknienie, ogranicza utratę beztłuszczowej masy ciała w trakcie odchudzania oraz stymuluję syntezę białek mięśniowych podczas fazy przyrostu masy mięśniowej. Komponentem białkowym jest ultrafiltrowany koncentrat białek serwatkowych, posiadający wysoką wartość biologiczna BV 104 oraz optymalny skład aminokwasów egzo- i endogennych, pozwalający na efektywny wzrost mięśni.\ \ \ \ Dzięki niskiej zawartości tłuszczów i laktozy produkt jest lekkostrawny i zapewnia wykorzystanie zawartych w nim składników odżywczych do wzrostu i odbudowy masy mięśniowej. WHEY PROTEIN to idealny preparat dla sportowców stosujących diety redukcyjne w celu zredukowania utraty cennych mięśni a także dla kulturystów w fazie budowania masy mięśniowej i amatorów poprawiających estetykę sylwetki.

Porcja 30g, 1-3 razy dziennie.

Węglowodany, Tłuszcz

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Whey Protein

Dobre białeczko, masa wpada, ale cena wd mnie trochę za wysoka.

Mnichu

Pyszne bialko

Polecam smak czekoladowy, masa idzie ładnie i nie mozna doczekać się shaka :) Bardzo dobry skład, cena dość wysoka.

cxtjacek

dobre białko

Białko dobre smakowo, rozpuszczalność również. Dobry profil aminokwasowy, gdzie uwagę zwraca 17,1g l-glutaminy na 100g białka!

exlibis

dobre białko ;)

białko mistrzowskie ! smak dobry rozpuszczalność również.

adiafi

Polecam to białko

Trafiłem w promocji to białko i jestem bardzo zadowolony. Cena akurat trafiła mi się niska. Skład ma bardzo fajny. Smak waniliowy jest w porządku. Rozpuszcza się bardzo dobrze. Czego chcieć więcej?

sefs86

ten smak...

Idealne białko, jedno z moich pierwszych i spełniło moje oczekiwania i posiada wspaniały smak i dobrze się rozpuszcza.Polecam