Kaizen 100% Whey Protein

  • Głosów: 4
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Kaizen
Kategoria Białko
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 2270.00 g
Średnia cena 132.67 zł
Rankingi
Ocena 4.50
Białko 44
Przyrost masy 88

Jest mieszanką najwyższej jakości białek: mikrofiltrowany w przepływie krzyżowym (CFM) izolat białka serwatki, ultrafiltrowany koncentrat białka serwatki i zhydrolizowane peptydy białka serwatki. Dzięki zastosowaniu poszczególnych procesów uzyskania białek produkt jest bardzo dobrze rozpuszczalny i rewelacyjnie wchłanialny. Zawiera bardzo niską zawartość tłuszczu (1g) i węglowodanów (2g) oraz wysoką zawartość białka (23g) i enzymów trawiennych (300mg) w jednej porcji. Dzięki tak dużej ilości enzyów trawiennych Kaizen 100% Whey Protein nie powoduje żadnych pokarmowych skutków ubocznych. Bardzo duża koncentracja aminokwasów rozgałęzionych (BCAA – 5.43g) jak również peptydów glutaminy (3.87g) czyni Kaizen 100% Whey Protein wyjątkowo korzystnym ergogenikiem.\ \

2-4 razy dziennie (w zależności od zapotrzebowania białka w twojej diecie). Aby efekty były widoczne stosuj 100% Whey Protein nie krócej niż 4 tygodnie.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

budujemy nowy dom...

jak dobrze wiecie do dudowy domu potrzeby jest odpowiedni surowiec w odpowiedniej ilości oczywiście mozna zdudować dom i dom, tylko każdy będzie inny i mniej trwały i czas jego budowy mocno rozłożony w czasie korzystając z surowców - cegłóweczek, zaprawy i wykfalifikowanych robotników z firmy Kaizen możemy liczyć na trwały efekt i szybki wzrost naszej inwestycji! Polecam bardzo dobre rezultaty! Wart swojej ceny, choć miło byłoby gdyby było taniej!

Chowrys

Whey Protein

Masa na plus, smak daje rade, polecam !

Mnichu

dobry produkt

dobra jakość, za dobre pieniądze, smak i rozpuszczalność też ok.

fenix872

Kaizen is Ok

Smak mimo uprzedzen daje rade, rozpuszcza sie dobrze, cena w sam raz, masa idzie także nic tylko brać i sie cieszyc z przyrostów.