Mr. Big Isolat Pur

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Mr. Big
Kategoria Białko
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 750.00 g
Średnia cena 95.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Białko 104
Przyrost masy 323

Preparat białkowy zawierający wyłącznie najwyższej jakości izolat białka serwatkowego.

Działanie:
- Dostarcza budulca najwyższej jakości
- Nasila procesy anaboliczne w mięśniach
- Przyspiesza regenerację potreningową.

Izolat białka serwatkowego cechuje się najwyższą wartością biologiczną - BV 159! Żadne inne białko nie wchłania się tak szybko i nie zawiera tak dużej ilości aminokwasów BCAA oraz glutaminy! Odżywka Mr. Big Isolat Pur to preparat, który polecany jest w szczególności kulturystom profesjonalnym, którzy szukają odżywek bezkompromisowych, zawierających wyłącznie najwyższej jakości budulec bez dodatku protein o niższej wartości biologicznej. Szybkie wchłanianie i duża zawartość aminokwasu Leucyny silnie stymuluje wydzielanie hormonów anabolicznych i stymuluje syntezę białek mięśniowych o wiele intensywniej niż inne popularne źródła białek.

W celu uzyskania optymalnych efektów należy spożywać od 2 do 3 razy dziennie po 1 porcji - 30 gram - zmieszanej z 200-300 ml wody lub mleka.

W dni treningowe: I porcję preparatu należy spożyć rano po przebudzeniu, II porcję bezpośrednio po treningu, III porcję spożyć przed pójściem spać.

W dni nietreningowe: I porcję preparatu należy spożyć rano po przebudzeniu, II porcję między posiłkami, III porcję spożyć przed pójściem spać.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii