Muscle Meds Carnivor

  • Głosów: 5
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Muscle Meds
Kategoria Białko
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 1816.00 g
Średnia cena 170.00 zł
Rankingi
Ocena 5.00
Białko 9
Przyrost masy 10

Pierwszy na świecie izolat białek wołowych CARNIVOR jest o 350% bardziej skoncentrowany niż stek i znacznie bardziej skoncentrowany niż białko serwatkowe, przy czym nie zawiera ani grama tłuszczu czy cholesterolu!

CARNIVOR wykorzystuje najnowsze techniki ekstrakcji, hydrolizy i izolowania, dzięki czemu dostarcza mięśniom budującej mocy białek czerwonego mięsa z wyższym poziomem aminokwasów niż jakakolwiek proteina wykorzystująca serwatkę, soję, mleko czy jajka.

Anaboliczna Technologia Retencji Azotu (ANRT) powtórnie wykorzystuje aminokwasy i minimalizuje wydzielanie się amoniaku.

ANRT jest największym przełomem w suplementach budujących mięśnie. Podczas gdy proteiny są niezwykle ważne w procesie wzrostu mięśni, paradoksalnie mogą się okazać czynnikiem hamującym przyrosty. Działa tu prosty mechanizm: więcej protein oznacza większą produkcję amoniaku, który hamuje rozwój masy, jeśli nie jest odpowiednio neutralizowany. ANRT jest zaawansowaną technologią, stworzoną do neutralizowania amoniaku i ponownego wykorzystania aminokwasów w anabolicznych ścieżkach, tworzących mięśnie poprzez zwiększoną retencję azotu.

20 razy więcej kreatyny niż w steku.

Jedną z zalet wołowiny jest wysoka zawartość kreatyny. Wołowina jest jednym z najlepszych naturalnych źródeł tego związku. Aby wznieść aktywację anabolizmu i wypełnienie komórek mięśniowych na wyższy poziom, każda porcja CARNIVOR dostarcza 20 razy więcej kreatyny niż stek, wypełniając twoje mięśnie eksplozją siły i wzrostu.

Dodatek BCAA dla zwiększenia anabolizmu i redukcji katabolizmu.

Aby jeszcze bardziej podnieść anaboliczną moc budowania mięśni, CARNIVOR zawiera ekstra dawkę BCAA (aminokwasów rozgałęzionych), która dodana do izolatu białek wołowych, pozytywnie wpływa na bilans azotowy, nasila syntezę protein, redukuje katabolizm i zmniejsza potreningowe zmęczenie.

Zmieszaj 1–2 miarki (zawierającą 23–46 g protein) z 250–500 ml zimnej wody. Pij 1–3 razy dziennie lub kiedy tylko potrzebujesz zwiększonej ilości białek. Proteina może się spienić po zmieszaniu.

izolat białka wołowego, bcaa, witaminy trawienne, odpornościowe, dodatek minerałów i kreatyna

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Super białko

Najlepsze białko kiedykolwiek w życiu spożywałem. A trenuję od 13 lat. Działą już po 2-3 dniach. Zazwyczaj po 1,81kg tyję 2-3kg super jakości mięcha i palę brzuch. Niesamowity kop i działanie. polecam

Mistrzo

Rewelacja, mistrz

Daje kopa energii, kopa dobrej dawki protein, do tego bcaa i kreatyna. Jak dla mnie najlepsze efekty przyrostu miesni. No i dodatkowy plus za smak