Olimp 100% Whey Protein

  • Głosów: 2
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Białko
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 700.00 g
Średnia cena 45.00 zł
Rankingi
Ocena 5.00
Białko 12
Wytrzymałość 10

100% WHEY PROTEIN CONCENTRATE to najwyższej klasy preparat wysokobiałkowy. Zawiera on w swoim składzie 100% koncentratu białka serwatki o stężeniu czystego białka powyżej 80%. Białko serwatkowe należy do najpopularniejszych i najbardziej efektywnych białek naturalnego pochodzenia. Charakteryzuje się wysoką wartością biologiczną (BV104), bardzo dobrą rozpuszczalnością i wchłanialnością oraz dużą ilością aminokwasów rozgałęzionych BCAA i Glutaminy.

100% WHEY PROTEIN CONCENTRATE doskonale uzupełnia niedobór białka powstający przy zwiększonym jego zapotrzebowaniu, co ma miejsce np.: w sportach wyczynowych, kulturystyce, podczas niskokalorycznej diety (redukcja wagi ciała) lub rekonwalescencji. Preparat poleca się szczególnie kulturystom w celu zwiększenia masy mięśniowej oraz przyspieszenia regeneracji po treningowej.

100% WHEY PROTEIN CONCENTRATE produkowany jest metodą ultrafiltracji, dzięki któremu charakteryzuje się bardzo niską zawartością tłuszczu oraz laktozy. Preparat doskonale rozpuszcza się zarówno w mleku, jak i wodzie.

W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja do 1,5 godz.
po treningu oraz III porcja przed snem.

W dni nie treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy
posiłkami oraz III porcja przed snem.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Cena OK Jakość OK

Piję to białko od 2 miesięcy.Trenuję 3 x w tyg na siłowni i czasem w domu.Waga spadła o 3 kg a cm ubywają nadal.Smak ciasteczkowy NAJLEPSZY :)