Pvl Mutant Whey

  • Głosów: 7
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Pvl
Kategoria Białko
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 2270.00 g
Średnia cena 183.00 zł
Rankingi
Ocena 3.33
Białko 69
Wytrzymałość 59

Świetnie białko do budowania masy
Aż 5 rodzajów protein
Działanie anaboliczne i antykataboliczne
44 g najwyższej jakości białka w każdej porcji produktu
Potężna dawka 17 g aminokwasów BCAA i l-glutaminy
Doskonała rozpuszczalność preparatu oraz znakomity smak

PVL Mutant Whey jest kompleksową kompozycją specjalnie dobranych białek. Mutant Whey został stworzony po 28 miesiącach specjalistycznych badań.

Dzięki temu zawarte w nim białka są wykorzystywane wyjątkowo efektywnie.Zawiera pięciostopniowo uwalniane białka serwatki, co pozwala maksymalnie je wykorzystać. Każdy z nas ma ograniczoną liczbę receptorów białka w przewodzie pokarmowym. Jednak powolne uwalnianie Mutant Whey rozwiazuje ten problem.

Oznacza to po prostu, że Mutant Whey nie marnuje białka - pozwala na 100% wykorzystanie serwatki! Każde z 5 źródeł białek serwatkowych są w bogate w anaboliczny BCAA i glutaminę !

Jedną porcję 36 g wymieszać w 300 ml wody lub mleka i spożyć od razu po przygotowaniu.
Należy stosować 2-3 razy w ciągu dnia w celu uzupełnienia diety w białko.

bd

bd

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Mutant Whey

Raczej słabe nie przypomina niczym gainera Mutant Mass- nawet do pięt mu nie urasta kupując miałem nadzieję, że to białko jest takiej samej klasy co gainer. Jedna miarka na 200 ml mleka daje kiepsko rozpuszczalny ulepek po którym mój żołądek strasznie nim obciążony długo i licho się czuje, nie da się tego pić zgodnie z zaleceniami a jedynie sporadycznie od biedy więc o efektach nie może być nawet mowy, chociaż skład zapowiadał się bardzo ciekawie

APF1974

Mutant Whey

Nie wiem dlaczego tak źle kolega opisuje to białko.. Rozpuszczalność w wodzie/mleku (temp otoczenia nie zimne) bardzo dobra 0 grudek!! Białko dobrej klasy. cena 270zł za 4,5kg zjadłem już ok 3kg i nie mam żadnych zastrzeżeń.

xxxSebek

Mutant Whey

Super smak i rozpuszczalność. Białko fajne tylko jak jestem na redukcji to jak dla mnie trochę za dużo węgli. Nie wiem czemu na stronach jest że bierze się jedną miarkę jak na opakowaniu jest że dwie...