Scitec Nutrition SCITEC 100% Whey Isolate

  • Głosów: 2
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Scitec Nutrition
Kategoria Białko
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 4000.00 g
Średnia cena 340.00 zł
Rankingi
Ocena 3.50
Białko 66
Przyrost masy 176

100% WHEY ISOLATE firmy Scitec Nutrition to 100% izolat białka serwatkowego. Produkt charakteryzuje się doskonałą rozpuszczalnością, co ważne posiada znikomą zawartość laktozy, tłuszczów i węglowodanów. 100% WHEY ISOLATE zapewnia szybką syntezę białek do komórek mięśniowych.
Białko serwatkowe zawarte w produkcie buduje i regeneruje mięśnie i kości, obniża poziom cholesterolu, pomaga utrzymać odpowiednią masę kości oraz odpowiedni poziom odporności organizmu.

W celu uzupełnienia diety spożywać 1 - 4 razy dziennie po 1 porcji (24g) w zależności od masy ciała, rozpuszczając w 300 ml mleka lub wody.

Ultrafiltrowany i mikrofiltrowany koncentrat białka serwatkoweg0\r\nUltrafiltrowany i mikrofiltrowany izolat białka serwatkowego,\r\nWyjonizowany izolat białka serwatkowego\r\nZhydrolizowane peptydy białka serwatkowego, \r\nKakao ( w wersji czekoladowej)\r\n\r\n\r\nnaturalny oraz identyczny z naturalnym aromat i barwnik, (E 951)guma ksantanowa/substancja zagęszczająca/(E 415)

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

średni w działaniu

76/100g bialka, smak czekoladowy nie przypomina czekolady wg mnie, rozpuszczalnosc kiepska. Moje pierwsze duze bialko.kupilem bo tanio wychodzilo ale widac jaka cena taka jakosc...

Luigio

Sebek13 recenzja

Super białko cenowo i smakowo! kupiłem czekoladowe i bardzo mi smakuje 0 grudek dobrze się rozpuszcza nie powstaje piana. ja też dodaję sobie miareczkę do omleta i świetnie smakuje :) daję solidną 5!