Trec Booster baton

  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Białko
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 100.00 g
Średnia cena 5.50 zł
Rankingi
Ocena 5.00
Białko 11
Przyrost masy 19

Baton BOOSTER

Wysokokaloryczny baton zawierający 21 g białka.

Smak: marcepanowo-orzechowy, truskawkowy, banan, karmelowy, owoce leśne, truskawka, wanilia.
Jeden baton (414 kcal) odpowiada jednemu pełnowartościowemu posiłkowi.

Booster to pyszny białkowo-węglowodanowy baton o wielu smakach. Wyprodukowany został na bazie najbardziej wartościowego białka jakim jest białko serwatki. Zawiera on również w swoim składzie \"esencjalne\" kwasy tłuszczowe (tzn.: ważne dla życia), które są naturalnym źródłem szybko przyswajalnej energii oraz witamin z grupy: A, D, E, i K. Tłuszcze zawarte w produkcie pochodzą w 100% tylko z naturalnych surowców użytych do produkcji batonu tzn: orzechów arachidowych oraz miazgi kakaowej.

Jeśli jesteś intensywnie trenującym sportowcem lub twoim celem jest przyrost mięśni to przy nieregularnym odżywianiu powinieneś uwzględnić Boostera w swojej codziennej diecie. Jest to idealna przekąska pomiędzy posiłkami, która zaspokoi niedobór wszystkich podstawowych składników odżywczych.

1-3 batonów dziennie pomiędzy posiłkami.

Kobiety w ciąży.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Mega przyrost!

Kupiłem sobie kiedyś około 30 batonów. Spożywałem je tak:\r\n w dni treningowe\r\n- rano po między śniadaniem, a lunchem,\r\n- po treningu;\r\n\r\nw dni nie treningowe\r\n- jednego pomiędzy lunchem a obiadem\r\n\r\nPrzy tyłem i to dosyć sporo :) POLECAM