TREC BCAA G-Force - 200 g

  • Głosów: 5
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Białko
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 200.00 g
Średnia cena 71.50 zł
Rankingi
Ocena 4.56
Białko 34
Przyrost masy 56

Glutamina, leucyna i izoleucyna to około 95% masy aminokwasów budujących mięśnie. Pośrednio wpływają na wydzielanie hormonu wzrostu i insuliny. Zabezpieczają tkankę mięśniową przed katabolizmem.

W dni treningowe: 5 g bezpośrednio po przebudzeniu, 5 g 30 min przed treningiem, 5 g bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 5 g rano po przebudzeniu, 5 g przed snem.

Unikać łączenia BCAA G-Force (w jednej dawce) z produktami zawierającymi białko np: mlekiem. Nie zaleca się również rozpuszczania preparatu.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Ważne aminokwasy

Środek ten przydaje się dla wszystkich uprawiających intensywnie sport. Jeżeli uprawiasz sporty siłowe lub wytrzymałościowe, to zawsze dobrze jest wzmocnić organizm aminokwasami budującymi osłabione po treningu mięśnie.

atos9

Bardzo dobry

Kupiłem go kiedyś ponieważ miał w składzie aminokwasu długołańcuchowe BCAA oraz L-glutaminę. Trudno tu mówić o spektakularnych przyrostach masy czy siły bo to antykatabolik. Ale bardzo dobrze spełnił swoją funkcję w czasie cyklu na rzeźbę. Ograniczył spadek masy mięśniowej.

lukasz8719

bcaa g

bardzo dobry suplement stosowalem 4 miesiace w cyklu na rzezbe

Grzegorz1981

davidooo bcaa

super aminy, regeneracja potreningowa na duży +, smak ok

Gość

smaczne bcaa

Smaczne bcaa, polecam - nie kwasi się pysk jak przy innych. Niektorzy nie zjedza bcaa wlasnie przez smak a g-force smakuje jak oranżadka ;)