TREC Ultimate Protein

  • Głosów: 10
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Białko
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 2750.00 g
Średnia cena 144.80 zł
Rankingi
Ocena 4.47
Białko 39
Przyrost masy 73

Białko to podstawowy budulec naszego organizmu. Tylko przy odpowiedniej podaży białka można spodziewać się przyrostu masy mięśniowej. Dlatego osoby - sportowcy, którym zależy na przyroście masy mięśniowej powinni przyswajać nawet 250 gram białka. Jest to jednak dość trudne, aby takiej ilości białka dostarczyć wyłącznie w pożywieniu.
W tym właśnie celu stworzono TREC Ultimate Protein, który jest koncentratem białka serwatkowego 80%, białka mleka i kazeinianu wapnia 90%, dzięki czemu Ultimate Protein jest doskonałym uzupełnieniem białka w diecie.
W suplemencie wykorzystano białka o najwyższej wartości biologicznej, charakteryzujące się najwyższym stężeniem aminokwasów niezbędnych do procesów regeneracyjnych organizmu.

Plan stosowania odżywki Trec Ultimate Protein:
*w dni treningowe : I porcja rano po przebudzeniu, II porcja bezpośrednio po treningu (w połączeniu z węglowodanami 30g-60g np. Dextrozą) lub II porcja 1,5 godz. po treningu, III porcja przed snem

* w dni bez treningu : I porcja rano po przebudzeniu, II porcja w ciągu dnia między posiłkami lub po posiłku, III porcja przed snem

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Czysta masa

To kolejny produkt dzięki, któremu możemy budować czystą masę mięśniową, przyspieszyć regeneracje naszych mięśni.

killerx

TREC Ultimate Protein

Bardzo dobre białko szybki przyrost masy i energii do treningu nie czujemy się zmęczeni wręcz mamy chęć siedzieć na siłowni cały dzień. Ma też jeszcze jedna zaletę smak jest on bardzo dobry

calvin

Mocne bialko

80% bialka w porcji to dzis praktycznie standard w odzywkach bialkowych. Produkt nie lepszy od Olimp'a i nie gorszy. Cena znosna, smak pyszny 9/10 jesli chodzi o czekolade.

kerussm

bardzo dobre

moje pierwsze białeczko, miałem smak waniliowy no po prostu pycha z połączeniem z dietą to efekty super tylko ze troche drogie

kodzak99

TREC Ultimate Protein

zjadłem prawie 3kg bananowego smak się nie nudzi, na wodzie smakuje tak średnio (trochę sztuczny smak) jednak można pic śmiało z mlekiem bardzo dobry. Rozpuszczalność ok , brak kłopotów żołądkowych. Cena jak na to białko całkiem niezła- polecam.

Tigeros

Wyśmienite białeczko

To co trzeba koniecznie powiedziec o tym białku to smak. Jest naprawde ekstra, w połaczeniu z mlekiem, az pić się chce :)

mlodyswidryk

średni produkt

Produkt ten w moim odczucia ma jedynie dwie zalety- cena oraz duża zawartość BCAA i glutaminy. Reszta dla mnie stoi już na przeciętnym poziomie- rozpuszczalność, smaki oraz przyrosty.

silver2

Super Białęczko

Jedno z moich ulubionych, chętnie do niego wrócę!!!

szosa

TREC Ultimate Protein

Wczoraj kupiłem takie białko gdzieś w galerii bałtyckiej w gdańsku za 199...a tu pisze ze 60-175..nie wiem czy przypadkiem nie usłyszałem od tego typa jak mi przedstawiał w sklepie kilka produktów czy te nie było za 175 ale że ja byłem zielony to mnie pewnie wydymał jak zwykłego polaka na 25zł ?

Gość

moje ulubione bialko

Moje ulubione bialeczko - dobra cena, jakosc i zayebisty czekoladowy smak :) nic dodac nic ujac ;)