USA Sport Labs Only Whey Protein

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent USA Sport Labs
Kategoria Białko
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 2270.00 g
Średnia cena 165.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Białko 146
Przyrost masy 473

The Only Whey Protein firmy USA Sports Labs to odżywka białkowa. Białko to wytwarzane jest ultrafiltrowaną metodą wymiany jonowej zawierające w swoim składzie trawioną enzymatycznie mieszankę białek serwatkowych. Odżywka dostarcza najwyższej jakości koncentrat (WPC), izolat (WPI) oraz hydrolizat (WPH) białka serwatki, jest bogata w aminokwasy rozgałęzione, taurynę oraz glutaminę.

Dzięki zastosowaniu białek o różnym czasie wchłaniania, stosując Only Whey Protein dostarczasz swoim mięśniom niezbędne składniki potrzebne do budowy czystej masy mięśniowej bez ryzyka zwiększenia tkanki tłuszczowej.

Odżywka The Only Whey Protein ze względu na wysoką zawartość aminokwasów BCAA polecana jest w szczególności dla kulturystów i osób uprawiających fitness. Osoby te mają zwiększone zapotrzebowania na BCAA, które w łatwy sposób odżywka zaspokaja.

Dzięki zawartości Tauryny odżywka The Only Whey Protein jak żadna inna wprowadzi Twój organizm w stan anaboliczny. Właściwościa tauryny jest to że wspomaga rozwój tkanki mięśniowej na poziomie komórkowym.

Ponadto odżywka The Only Whey Protein dostarcza glutamine, która jest jednym z najlepszych antykatabolikiem oraz zapewnia zwiększenie odporności sportowca.

The Only Whey Protein zawiera też specjalny typ antyciał zwanych immunoglobulinami które odgrywają specyficzną role w organizmie i całym systemie immunologicznym. Atakują one obce ciała dostające się do naszego organizmu. Organizm przyswaja białko serwatkowe o wiele łatwiej niż inne białka.

Porcję 35 gram odżywki należy rozmieszać z wodą lub mlekiem. Najlepiej stosować 3 porcje dziennie.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii