XXL Nutrition Whey Isolat

  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent XXL Nutrition
Kategoria Białko
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 1000.00 g
Średnia cena 164.50 zł
Rankingi
Ocena 5.00
Białko 16
Przyrost masy 24

-PYSZNY SMAK I PEWNA JAKOŚĆ
-BŁYSKAWICZNA ROZPUSZCZALNOŚĆ
-ZAWIERA WYSOKIEJ KLASY WPI
-SKUTECZNIE WSPIERA PROCESY ANABOLICZNE

Whey Isolaat to wysokobiałkowa odżywka zawierająca w swoim składzie 100% najlepiej przyswajalnego białka serwatkowego w postaci izolatu CFM. Białko to charakteryzuje się wysoką wartością biologiczną (BV 159) oraz niską zawartością tłuszczu i cukru.


Cechą Izolatu Białka Serwatki jest wysoka zawartość aminokwasów rozgałęzionych BCAA:

L-Leucyna - wpływa na syntezę mięśni szkieletowych na kilka sposobów: zwiększa wydzielanie insuliny, potężnego anabolika obecnego w naszym ciele, wpływa na aktywność kinazy proteinowej S6, przyspiesza fosforylację białka wiążącego eIf4E oraz wpływa na stopień powiązania pomiędzy białkami. Leucyna zwiększa stopień i szybkość, wykorzystania białek do budowy mięśni.

L-Izoleucyna - dostarczanie dużych ilości leucyny powoduje obniżenie poziomu pozostałych dwóch aminokwasów: izoleucyny i waliny, dlatego tak ważne jest aby stosować wszystkie trzy związki razem. Dodatkowo izoleucyna jest zaliczana do aminokwasów glukogennych, czyli takich, które organizm w łatwy i szybki sposób może przekształcić w niezbędną mu do funkcjonowania energię. Oznacza to, że będziemy mogli nie tylko trenować dłużej i intensywniej, ale też szybciej się regenerować.

L-Walina - swoją obecność w tym zestawieniu, zawdzięcza nie tylko, wspomnianej wcześniej, potrzebie podawania wszystkich trzech aminokwasów BCAA razem ale również wpływowi na ograniczenie zmęczenia centralnego układu nerwowego. Dodatkowo, jak w przypadku pozostałych dwóch aminokwasów, jest łatwo przekształcana w energie zużywaną przez pracujące mięśnie i tym samym pozwala oszczędzić zapasy glikogenu zgromadzone w wątrobie.

Rozpuścić jedną miarkę (33 g) w 200-300 ml wody niegazowanej bądź mleka.
W zależności od indywidualnych potrzeb spożywać jedną do trzech porcji dziennie.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

XXL Nutrition Whey Isolaat

Genialny produkt pod względem jakości surowca, co jest najważniejsza. Izolat białka serwatki CFM! Jadłem 3 smaki wszystko są jak najbardziej OK. Jednak czekolada odpowiada mi najbardziej, ale to ze względu na to, że jestem na redukcji i mam wyostrzone kubki smakowe. W suchej masie produktu ponad 90g białka! Zero problemów gastrycznych, zero piany! Polecam!