ACTIVLAB WHEY GAINBODY Authentic Dibencozide Positive

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Activlab
Kategoria Gainery
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 3000.00 g
Średnia cena 72.50 zł
Rankingi
Ocena 4.20
Gainery 25
Wytrzymałość 46

ACTIVLAB Whey GainBody Dibencozide Positive jest wysokokaloryczną odżywką węglowodanowo-białkową wzbogaconą witaminami i minerałami na bazie koncentratu białka serwatki i odpowiedniej kompozycji mono i polisacharydów.

Właściwie dobrane proporcje składników zapewniają szybki przyrost masy i siły, stałe i równomierne dostarczanie niezbędnej energii, a także prawidłowe przemiany białek i węglowodanów. Suplement nie powoduje odkładnia się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Suplement polecany jest sportowcom wszelkich dyscyplin sportowych, szczególnie sportów siłowych.

50g (3,5 czubatych łyżek) rozpuścić w 200ml wody lub odtłuszczonego mleka. Stosować 30 min po zakończeniu treningu, 1-2 razy dziennie jako substytut posiłków.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

ale i tak słabo

witam.. Średnio polecam ten suplement...zjadelm cale pudło i tylko trochę przytyłem...nie ma się co oszukiwać są lepsze gainerki np.SUPER MASS .

kamilleekk15

ACTIVLAB WHEY GAINBOD

Używam tej odżywki od pół roku. Może to amatorskie zachowanie, ale dla mnie ważny jest smak odżywki. Ten produkt mi smakuje. Dobrze rozpuszcza się w wodzie. Wykluczyłem ze swojej diety czyste odżywki węglowodanowe na rzecz dużego gainera po treningu. Używam go także podczas długich wypraw rowerowych. W trakcie trasy popijam napój izotoniczny a w przerwach wypijam gainera. Mi to pomaga i daje dalszego kopa do jazdy.

rafalolkusz

Smak Gainera

Wanilii nie polecam bardzo nie dobre.