ACTIVLAB WHEY GAINBODY Authentic Dibencozide Positive

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Activlab
Kategoria Gainery
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 3000.00 g
Średnia cena 72.50 zł
Rankingi
Ocena 4.20
Gainery 25
Wytrzymałość 46

ACTIVLAB Whey GainBody Dibencozide Positive jest wysokokaloryczną odżywką węglowodanowo-białkową wzbogaconą witaminami i minerałami na bazie koncentratu białka serwatki i odpowiedniej kompozycji mono i polisacharydów.

Właściwie dobrane proporcje składników zapewniają szybki przyrost masy i siły, stałe i równomierne dostarczanie niezbędnej energii, a także prawidłowe przemiany białek i węglowodanów. Suplement nie powoduje odkładnia się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Suplement polecany jest sportowcom wszelkich dyscyplin sportowych, szczególnie sportów siłowych.

50g (3,5 czubatych łyżek) rozpuścić w 200ml wody lub odtłuszczonego mleka. Stosować 30 min po zakończeniu treningu, 1-2 razy dziennie jako substytut posiłków.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Smak Gainera

Wanilii nie polecam bardzo nie dobre.

alonoo

ACTIVLAB WHEY GAINBOD

Używam tej odżywki od pół roku. Może to amatorskie zachowanie, ale dla mnie ważny jest smak odżywki. Ten produkt mi smakuje. Dobrze rozpuszcza się w wodzie. Wykluczyłem ze swojej diety czyste odżywki węglowodanowe na rzecz dużego gainera po treningu. Używam go także podczas długich wypraw rowerowych. W trakcie trasy popijam napój izotoniczny a w przerwach wypijam gainera. Mi to pomaga i daje dalszego kopa do jazdy.

rafalolkusz

ale i tak słabo

witam.. Średnio polecam ten suplement...zjadelm cale pudło i tylko trochę przytyłem...nie ma się co oszukiwać są lepsze gainerki np.SUPER MASS .