BioTech Hyper Mass 5000

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent BioTech
Kategoria Gainery
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 1000.00 g
Średnia cena 35.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Gainery 79
Przyrost masy 466

Hyper Mass 5000 jest kompletną formuła zawierającą odpowiednio dobrane ilości aminokwasów do węglowodanów.

- produkt najnowszej generacji i najwyższej jakości,
- zapewnia szybki przyrost siły i masy mięśniowej,
- w swym składzie zawiera aminokwasy rozgałęzione oraz kreatynę

Hyper Mass 5000 zawiera pełny skład BCAA. W celu szybszego zbudowania masy mięśniowej dodano uwodnioną kreatynę. Mimo bardzo atrakcyjnej ceny skład preparatu to same wysokiej jakości składniki.

Hyper Mass 5000 zapewnia szybki przyrost masy mięśniowej oraz siły, zawiera kreatynę oraz aminokwasy rozgałęzione BCAA, a także węglowodany o różnym czasie wchłaniania i kompleks białek mlecznych. Nie zawiera aspartamu.

Hyper Mass 5000 zawiera dobrze dobraną dawkę aminokwasów BCAA, które są potrzebne by zapobiegać katabolizmowi co jest bardzo ważne dla Twoich mięśni. Ważnym składnikiem odżywki jest białko serwatkowe. Koncentrat serwatki dostarczy Ci aminokwasów do mięśni w szybkim tempie - to jest najważniejsze dla rozbudowy Twojej muskulatury. Następnym dodatkiem jest kreatyna, która pozwoli nam nabrać masy w odpowiednio szybkim tempie oraz spore przyrosty siły. Hyper Mass 5000 zapewnia szybki przyrost masy mięśniowej oraz siły, zawiera kreatynę oraz aminokwasy rozgałęzione BCAA, a także węglowodany o różnym czasie wchłaniania i kompleks białek mlecznych. Nie zawiera aspartamu.

Hyper Mass 5000 zawiera dobrze dobraną dawkę aminokwasów BCAA, które są potrzebne by zapobiegać katabolizmowi co jest bardzo ważne dla Twoich mięśni. Ważnym składnikiem odżywki jest białko serwatkowe. Koncentrat serwatki dostarczy Ci aminokwasów do mięśni w szybkim tempie - to jest najważniejsze dla rozbudowy Twojej muskulatury. Następnym dodatkiem jest kreatyna, która pozwoli nam nabrać masy w odpowiednio szybkim tempie oraz spore przyrosty siły.

65 g odżywki rozpuścić w wodzie lub mleku 450 ml. Przyjmować od dwóch do czterech razy dziennie między posiłkami.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii