IHS Technology Iron Mass 20

  • Głosów: 2
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent IHS Technology
Kategoria Gainery
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 7000.00 g
Średnia cena 199.67 zł
Rankingi
Ocena 3.00
Gainery 35
Przyrost masy 191

Iron Horse Series Iron Mass to mocny gainer przeznaczony dla osób trudno nabierających masy mięśniowej. Zawiera aż 21g białka w 100g produktu.

Działanie:
- Wspomaga rozbudowę masy mięśniowej;
- Przyspiesza wzrost siły;
- Przyspiesza procesy regeneracji potreningowej;
- Dzięki pysznemu smakowi i kremowej konsystencji każdą formę zjesz z przyjemnością.

Iron Mass to specjalistyczy środek spożywczy pozwalający dostarczyć dodatkowego budulca i energii niezbędnych do budowania muskulatury. Idealnie nadaje się przed treningiem. Co ważne, może być stosowany jako zamiennik posiłków.

Dzięki niemu staniesz się masywniejszy, silniejszy i o wiele twardszy niż dotychczas! Gainer IHS Iron Mass zawiera minimalne ilości cukrów, przez co zapewnia przedłużony napływ energii do mięśni. To także źródło cennego białka serwatkowego, które jest doskonałym źródłem budulca do budowy masy mięśniowej.

Stosowanie tej odżywki na masę może pozwolić osiągnąć muskularną, kulturystyczną sylwetkę.

W dni treningowe: 1 porcje 100g, (3 pełne miarki), rozpuścić w 400ml wody lub mleka. Przyjmować 1 porcję po treningu oraz 1 porcje rano do śniadania.
W dni nietreningowe: 1 porcję do śniadania oraz 1 porcję między posiłkami w ciągu dnia.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

bardzo zadowolony

Doskonały produkt.spożyłem 7kg i tyle samo przybrałem a sylwetka zaczeła nabierac wajnego wyglądu.jestem bardzo zadowolony i zakupiłem następny woreh.polecam szczerze.

Gość

Bull - moja opinia

Nie dajcie się zwieść kłamstwom typu "Zjadłem 7 kg i tyle przybrałem na masie". To bzdury. Każdy z nas je 1-2 kg dziennie i przecież nie przybiera na masie o tyle. Takie produkty to zwykły cukier (glukoza, maltodekstryna) + trochę białka. Można to samo kupić sobie w biedronce i wyjdzie dużo taniej.