Muscletech Gakic Hardcore

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Muscletech
Kategoria Gainery
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 128.00 g
Średnia cena 169.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Gainery 51
Wytrzymałość 91

MuscleTech Gakic Hardcore:
- zwiększa siłę i masę mięśniową,
- przyspiesza usuwanie metabolitów powstałych w trakcie wysiłku,
- poprawia wytrzymałość treningową,
- zwiększa intensywność treningu,
- umożliwia przeprowadzenie dłuższego i bardziej intensywnego treningu.

GAKIC Hardcore to nie kreatyna, nie jest stymulantem i z całą pewnością nie jest zwykłym suplementem przed treningowym. GAKIC Hardcore to opatentowany przed treningowy suplement kulturystyczny nie przypominający niczego, co znałeś do tej pory!
Po ośmiu latach badań, GAKIC Hardcore już wywołał poruszenie w branży kulturystycznej, gdyż jest osiągnięciem nauki w dziedzinie kulturystyki. Opiera się na najwyższej jakości badaniach, których wyniki były publikowane w szanowanych czasopismach jak Medicine & Science In Sports & Exercise.
Badani zażywający GAKIC Hardcore odnotowali natychmiastowy wzrost siły o 10,5%! Jedno z badań wykazało, że spożywanie GAKIC Hardcore zwiększa ilość pracy mięśniowej wykonanej podczas intensywnego treningu średnio o 10,5% w ciągu 15 minut po spożyciu. W tym samym czasie odporność na zmęczenie zwiększa się średnio o 28% w porównaniu z placebo.

GAKIC Hardcore jest suplementem, który poprawia zdolności podejmowania wysiłku podczas treningu sportowego, poprawia wytrzymałość i może pozwolić na dłuższy i bardziej intensywny trening.
Nowa formuła jest jeszcze skuteczniejsza, niż stary GAKIC. Oprócz swojej zdolności do jeszcze lepszej neutralizacji powstałych w czasie wysiłku toksyn, działa na organizm stymulująco, zwiększając poziom energii, co pozwala na przeprowadzenie treningu na maksymalnie wysokim poziomie intensywności!

Przyjmuj 1 porcję (8 tabletek) około 45 minut przed treningiem.
Stosuj wyłącznie w dni treningowe, przed wysiłkiem.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii