UNIVERSAL ANIMAL TEST 21 SASZ.

  • Głosów: 7
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Universal
Kategoria Gainery
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 21.00 g
Średnia cena 283.00 zł
Rankingi
Ocena 4.50
Gainery 19
Przyrost masy 111

Złożony produkt o silnym działaniu anabolicznym. jako główny składnik dodano kwas arachidonowy, który jest konieczny do produkcji prostaglandyn (mają wpływ na budowę mięśni i regenerację). Divanillyl Tetrahydrofuran podnosi poziom testosteronu. Wyciąg z cissus quadrangularis obniża poziom kortyzolów, które spalają tkankę mięśniową. Trans resveratrol hamuje wytwarzanie estrogenów (hormonów żeńskich). Johimbina nasila spalanie tkanki tłuszczowej. Bioperina przyspiesza wchłanianie powyższych składników.

Bierz jedną saszetkę razem z jedzeniem. W dni treningowe: jedna saszetka razem z jedzeniem poprzedzającym trening.

johanbina, Kwas arachidonowy

Nie wolno stosować osobom poniżej 18 roku życia. Środka tego nie powinny również przyjmować kobiety w ciąży i matki karmiące. Należy skonsultować się z lekarzem przed zastosowaniem.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

UNIVERSAL ANIMAL TEST

Maksymalny napływ energii, zjadłem sztuke i o wiele lepiej się ćwiczyło, o masie to nie powiem bo po 1 saszetce to raczej niemożliwe żeby się cos zwiększyło.

Mnichu

Na zwiększenie masy mięśniowej

Dzięki zawartym składnikom, zwiększa masę i siłę mięśniową oraz pozwala uzyskać naprawdę niezłą sylwetkę. Silnie pobudza anabolizm.

heban

Zbyt skomplikowany

Trudno stwierdzić po składnikach czy zadziała tak dobrze jak wskazuje na to cena. Nie można stwierdzić, który ze składników ma największe znaczenie, to zbyt skomplikowany preparat by można bylo go ocenić jednoznacznie na podstawie kilku opinii. Firma ręczy za niego, wiec można spróbować.