Vitalmax CFM Gainer 20 Sachets

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Vitalmax
Kategoria Gainery
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 2.00 g
Średnia cena 56.00 zł
Rankingi
Ocena 3.60
Gainery 38
Wytrzymałość 66

Vitalmax CFM Gainer 10 jest odżywką węglowodanowo-białkową, która spożywana regularnie w połączeniu z treningiem siłowym ułatwia przyrost masy mięśniowej.
CFM Gainer 10 to zestaw aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) oraz frakcje serwatkowe wpływające na produkcję hormonu IGF-1, który przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej. Odżywka Vitalmax CFM Gainer 10 dostarcza energii równomiernie dzięki zastosowaniu węglowodanów o różnym stopniu wchłaniania.

40g (1 saszetka) wymieszać w ok. 250-300ml wody lub mleka. Stosować 2-3 porcje dziennie, pomiędzy posiłkami, 1-1,5 godz. przed treningiem lub bezpośrednio po treningu.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Dobry Gainer

Gainerek dobry skład jednej saszetki nie powala na kolana ale jest idealnym uzupełnieniem diety gdyż porcje są odmierzone w saszetkach :] Smak rewelacja!! Szczególnie bananowy!! Ponadto smaki w saszetkach są różnorodne więc raz mamy czeko raz wanilie a raz banan :] Nic tylko brać!! :D

Grabasssz

jak najbardziej

Rozpuszczalnosc slaba, ale jak na swoja cene daje kopa

pankracy

Vitalmax CFM Gainer

Gainer jakościowo wiadomo jaki bo za 40 złotych mamy go dwa kilo. Na plus zasługuje smak i wygodne opakowania które bez trudu można ze sobą zabrać . Niestety po wymieszaniu zostają sopre grudki