Activlab HMB XXL 230 tabs.

  • Głosów: 6
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Activlab
Kategoria HMB
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 230.00 g
Średnia cena 60.20 zł
Rankingi
Ocena 4.13
HMB 3
Przyrost masy 107

Produkt ten to suplement diety zawierający w swoim składzie HMB, który poprzez ograniczenie katabolizmu białek, wspomaga przyrost siły i masy mięśniowej oraz sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej.
Dodatkowo substancja ta wzmacnia układ odpornościowy ludzkiego organizmu. Szczególnie polecana jest dla osób intensywnie uprawiających sport.

W dni treningowe 1 tabletka na 30 min przed ćwiczeniami 1 tabletka po ćwiczeniach i 1 tabletka na noc, w dni nietreningowe 1 tabletka na noc. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Brak

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

HMB XXL

Dokładnie ekonomiczne HMB i nawet niezłe działanie, mozna długo stosować za nie dużą cenę, polecam

Mnichu

Gorna polka

Gorna polka jesli chodzi o HMB. Ta odzywka stoi zaraz po HMBolon ktory jest moim zdaniem nr1 jesli chodzi o HMB.

kerussm

Godne polecenia

Odżywki tej firmy są naprawdę bardzo dobre, a w szczególności zadowolony jestem z tego produktu. Stosowałem już wiele różnych odżywek dla sportowców i uważam, że HMB XXL 230 tabs. jest naprawdę godne polecenia.

beton

na rzeżbę

Polecam, wzrost siły, masy mięśniowej i obniżenie zawartości tkanki tłuszczowej w ciele, To chyba są kuszące efekty i działanie. Idealny dla osób, które chcą się wyrzeźbić.

rasputin

jakto hmb

nie wiem czy tak super dziala bo dzialania nie idzie tak szybko zobaczyc trzeba dluzszy czas brac ale za to rekompensuje cena i to na jaki okres czasu starcza jest ekonomiczne z tego w zgledu polecam

krispaco

mega hmb

najlepsze hmb jakie jadlem polecam