Biogenix HMB Monster Caps 120 kaps.

  • Głosów: 6
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Biogenix
Kategoria HMB
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 49.00 zł
Rankingi
Ocena 4.15
HMB 5
Przyrost masy 127

HMB Monster Caps jest preparatem zawierającym w swoim składzie B-Hydroksy-B-Metylomaślan. Jest to substancja, która chroni białka ustrojowe przed katabolizmem oraz wspomaga procesy anaboliczne, dzięki temu przyczynia się do zwiększenia masy mięśniowej przy jednoczesnej utracie tkanki tłuszczowej. Dodatkowo obniża poziom cholesterolu, łagodzi stany stresowe i pomaga w procesie adaptacji organizmu do intensywnego wysiłku. Polecany jest w szczególności osobom uprawiającym sporty siłowe.

Dzień Treningowy: Jedna porcja (2 kapsułki) rano, po przebudzeniu, druga (2 kapsułki) po treningu, trzecia (2 kapsułki) przed snem.
Dzień Nietreningowy: Jedna porcja (2 kapsułki) rano, po przebudzeniu, druga (2 kapsułki) przed snem.

Brak

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

bardzo dobry

najlepsze HMB na rynku

Jarek7

To działa!

Środek ten stosowała moja...mama!. Kobietom po 40 roku życia niestety zanikają mięśnie - a ona jako aktywnie uprawiająca fitness nie mogła się z tym pogodzić. Pomijając wszelkie perypetie i psychiczne blokady przed kupieniem suplementu mającego w nazwie "monster" - kupiła i nie pożałowała. Jestem przekonany, że działa nie tylko na kobiety po czterdziestce - spotkałem się również z pozytywnymi opiniami kumpli z siłowni. Polecam!

unclehitman

bardzo mocne hmb

bardzo dobre hmb prawdopodobnie najmocniejsze na rynku

pernecik

HMB monster caps

HMm szamalem monstera.. ale po 120 kapsach nic nie dalo wiec wszalem 240 ... dopiero po 3 cyklu widzialem widoczne efekty ... Ogolnie polecam to ale dla osob cierpliwych

DontWorry

hmb placebo

zjadłem chyba 400 sztuk , działa na portwel

bawor

dobry sup

stosowałem kiedyś jest OK