EFX HBM elite

  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent EFX
Kategoria HMB
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 82.00 zł
Rankingi
Ocena 4.00
HMB 7
Przyrost masy 148

HBM™ (B-hydroxymaślan) jest krótkołańcuchowym kwasem tłuszczowym, który powstaje w organizmie z leucyny. HBM™ to odmiana popularnego suplementu HMB (B-hydroxy-B-metylomaślan) która jest lepiej wchłaniana przez ludzki organizm. HBM™ jest szeroko stosowany w różnych dyscyplinach sportowych, gdyż wspomaga wzrost siły i masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.

Organizm człowieka po każdym wytężonym wysiłku, przy długotrwałym stresie oraz w wyniku nieodpowiedniej diety wywołuje proces kataboliczny, czyli niszczenie istniejącej tkanki mięśniowej, w celu uzyskania z niej aminokwasów i wykorzystania ich jako źródła energii. Aby temu przeciwdziałać, mechanizm obronny człowieka wytwarza kwas hydroksymetylomasłowy, popularnie zwany HMB.
Jego zadanie to obrona białek mięśniowych przed rozpadem oraz stymulowanie do czerpania energii z zapasów tłuszczowych, dzięki czemu następuje szybsza i pełna regeneracja mięśni, a zarazem znaczna redukcja tkanki tłuszczowej.

1 kaps. 3 razy dziennie w równych odstępachczasu - pierwsza porcja rano na czczo, drugą przed treningiem i trzecią na noc.
W dni nietreningowe stosuj suplement o podobnych godzinach,

HBM (D-glukono kwas wapnia kwasu hydroksy-metymasłowego)

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Bardzo dobra odżywk

Bardzo dobra odżywka, świetnie pomaga w diecie.Odczuwalna szybsza regeneracja ,a co do spalania tkanki tłuszczowej efekty sa lecz nie tak silne jak przy stosowaniu l-karnityny, podczas treningu dodaje energi