Hitec HMB 70 ml

  • Głosów: 6
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Hitec
Kategoria HMB
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 70.00 g
Średnia cena 72.47 zł
Rankingi
Ocena 3.93
HMB 9
Przyrost masy 168

Suplement ten zawiera HMB w 100% czystej płynnej postaci. Efektem stosowania tego preparatu jest zapobieganie zniszczeniom mięśni, co powoduje wzrost masy mięśni przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. HMB może być prawdziwą alternatywą dla niedozwolonych środków dopingujących. Zwiększone zapotrzebowanie na tą substancję mają intensywnie trenujący sportowcy, chcący szybciej budować mięśnie oraz łatwiej regenerować się po treningu.

Bezpośrednio po treningu 0,75-1 ml. W ciągu kolejnych 18-24 godzin przyjmować 2-3 razy po 0,75 ml (najlepiej wcześnie rano oraz późnym wieczorem). Wyżej wymienione dawki powinny być utrzymane również w dni wolne od treningu.

Brak

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

stosuję ! dobre efekty

stosuję od miesiąca ale czuje efekty szybciej się regeneruję i ogólnie czuję że działa trzeba spróbować żeby się dowiedzieć polecam !!!

ocbsmoking71

Dobre HMB

Nie wiem jak teraz prezentuje się ten produkt, ale ja odnotowywałem bardzo znaczne przyrosty kilka lat temu używając tego HMB gdy dopiero co weszło na rynek!!! Bardzo dobrze budował sucha masę mięsniową!!! POZDRAWIAM

Benfatto

Najlepsze HMB!

Gorąco polecam produkt osobom, które mają na celu zbudowanie czystej masy mięśniowej. Moim zdaniem jest najlepszą substancją antykataboliczną dostępną w sklepach z suplementami. Próbowałem HMB różnych firm - zarówno w tabletkach, jak i w płynie - i sądzę, że jest to najlepsze HMB na rynku. Dzięki temu, że jest w postaci cieczy szybko i doskonale się wchłania. Używając HMB firmy Hi-Tec osiągnąłem szczyt formy. Mięśnie męczą się mniej, co pozwala na dłuższą pracę treningową na najwyższych obrotach. Mięśnie stają się gęstsze i twarde, jak skałą. Prawdziwe paliwo! Wiadomo, że nie uzyskasz silnych efektów anabolicznych od razu. HMB charakteryzuje systematyczność i cierpliwość. HMB uwydatnia efekty kreatyny - razem stanowią silny budulec dla Twoich żelaznych mięśni. Dodatkowo HMB pomoże zrzucić Ci zbędny balast w postaci tłuszczu. Fiolka starcza na miesiąc. Zakup bardzo się opłaca. Polecam!

byroon

duże brawa dla producenta

Muszę przyznać , że wcześniej brałem inne HMB ale nawet po półrocznym okresie korzystania z nich nie zauważyłem takich efektów jak właśnie tym hmb w płynie które brałem nieco ponad 4 miesiące , bardzo dobrze pali tkankę tłuszczową i stymuluję wzrost czystej masy mięśniowej , Polecam i robię ukłon ku producentowi

Dixon18

Już nie kupię

Ogólnie raczej już nie wrócę do tego suplementu, można lepiej zagospodarować kasę. Efekt niewspółmierny do wydanej kasy.

as1313

nie polecam

produkt ogólnie mierny w swym działaniu ale moze tylko na mnie nie działa byc moze inni maja po nim jakies efekty

andrzej84

o hmb

stosowałem około 3 miesięcy, co do efektów to nie jestem przekonany , tkanka tłuszczowa zmalała ale bez rewelacji, nie polecam produktu w kropelkach marnuje czas