Olimp HMB 300+100 kaps.

  • Głosów: 13
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria HMB
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 300.00 g
Średnia cena 78.15 zł
Rankingi
Ocena 3.00
HMB 13
Przyrost masy 198

Preparat zawiera substancję HMB, która powstaje w organizmie na skutek metabolizmu leucyny. Olimp HMB Mega Caps 1000 zmniejsza procesy kataboliczne w organizmie poprze ograniczenie rozpadu białek mięśniowych, pobudzając ciało do spalania tłuszczu . Dodatkowo obniża poziom cholesterolu i wspomaga układ odpornościowy. Zażywanie tego środka powoduje wzrost masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki mięśniowej. Jest zalecany osobom uprawiającym sporty siłowe.

2-4 kapsułek dziennie, najkorzystniej 1 kapsułkę od 2 do 4 razy dziennie (na czczo po przebudzeniu, przed treningiem, po treningu, przed snem)

Brak

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

bardzo dobre efekty

świetny produkt, używam HMB Olimpu od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony z efektów.

lisuns

HMB 1000 MC

Średnie działanie, samo HMB nie działa tak dobrze jak w połączeniu z kretą, efekty po długim czasie przyjmowania, za drogi, polecam dla cierpliwych.

Mnichu

dziwny efekt

zażywałem hmb przez 4-5 miesięcy, po tym okresie przestałem i zauważyłem podczas meczu (piłka nożna) że moje nogi się dużo szybciej męczą, szczególnie przy sprintach, brak im przyspieszenia

Piorko

HMB Olimp

Osobiście ja po 3-4 miesiącach używania nie zauważyłem żadnej różnicy, widać HMB na mnie nie działa, dlatego nie mogę polecić tego produktu. Lepiej już wziąć się za HMB Revolution, a jako antykatabolik to dużo lepiej jakieś BCAA.

Desiu

HMB 1250

Jak na mnie to działało a jak bd dalej to się zobaczy :) plus to ok antykatabolik i starcza na ok 3mcy (HMB 1250 300kaps. ) a minus pierwsze efekty po ok.3-6mcy i drogi ( 300kaps 1250 ok.150 zł !! ) Nie na każdego zadziała :)

bartek88w

poprostu hmb

nie wiem jak na innych działa ale na mnie coś nie chce działac i zawiele nie mogę się na ten temat wypowiedziec

damiano85

Nic ciekawego

Jest to produkt przeznaczony raczej dla początkujących. Dla osób z kilku letnim stażem jest niemal bezwartościowy, poza teoretycznymi właściwościami jako antykatabolik. Stosowanie go w takiej postaci staje się baaaardzo drogie. Po przeoraniu całej paczki nie zanotowałem żadnych efektów. Polecam $$$ wsadzić w dietę.

lopat

HMB :(

Stosuję ten suplement bardzo sporadycznie. Z moich obserwacji organizmu i ciała nie przynosi on żadnych efektów. Jedyny zaobserwowany efekt do wypryski na ciele.

rafalolkusz

... ...

produkt bardzo slaby i drogi tylko dla poczatkujacych ale i tak nie polecam

Kaczmarczyyk

buduje suchą masę mięsniową i daje trwały efekt

połączyłem z mono i gainerem, stosowałem około 2 miesiące dzięń w dzień efekt? po dłuższej przerwie siła, wytrzymałość i obwód mięśni utrzymywał się bardzo długo dlatego wiem że zbudowałem dzięki temu suchą masę mięsniową a nie efekt napompowania mięśni więc spełnił moje oczekiwania, więc śmiało mogę polecić. Daje też więcej siły na treningu jak i buduje "twarde mięśnie" ale wiem że na pewno są lepsze (droższe) więc daje 4

mar0ksw

nie polecam

możne i jest tani ale zdecydowanie odradzam brania nawet dla początkujących

Pysiek

Dobre, choć mało ekonomiczne

HMB daje umiarkowane pozytywne efekty, na które trzeba długo czekać. Polecam tym, co mają dość kasy by dołożyć to do porządnego zestawu, a jak liczysz każdy złoty, to lepiej odpuść, bo to min. 3miesiące należy stosować w dawkach raczej tych wyższych z opakowania.

RoQii

Taki sobie

Stosowałem go kiedyś przez 3 miesiące, efekt mizerny, być może za mało treningu było.