Trec HMB Liquid 100 ml.

  • Głosów: 5
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria HMB
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 100.00 g
Średnia cena 87.00 zł
Rankingi
Ocena 3.67
HMB 8
Przyrost masy 166

Jest to preparat zawierający B-hydroxy B-metylomaślan popularnie zwany HMB. Dzięki niemu następuje obniżenie katabolizmu w organizmie poprzez ograniczenie rozpadu białek mięśniowych, w rezultacie mięśnie czerpią energię z zapasów tłuszczu. Rezulatatem stosowania jest szybszy wzrost masy mięśniowej przy redukcji tkanki tłuszczowej. HMB znacznie zwiększa efektywność spożywanych białek. Jest szczególnie polecany dla osób uprawiających sporty siłowe, zdeterminowanych do zwiększenia swojej masy mięśniowej.

W dni treningowe: HMB w płynie najlepiej przyjmować rano po przebudzeniu od 0,7 ml do 1,0 ml (7-10 kropli), bezpośrednio po treningu od 1,0ml do 1,5 ml (10-15 kropli) oraz przed snem od 0,7 ml do 1,0 ml (7-10 kropli)
W dni nietreningowe: HMB w płynie najlepiej przyjmować 3 x dziennie od 0,7 ml do 1,0 ml (7-10 kropli) co 6 godzin.

Brak

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Takie sobie

Bardzo dobre lecz smak i zapach nie ten . Efekty też w miarę .

Getowiec

HMB Liquid

Niezła alternatywa dla tych co nie lubią łykać tabletek, choć smak może trochę odrzucić ale warto to wypić bo działa.

Mnichu

wielkie tablety

Miałem problem by połykać podaną na opakowaniu ilość tabletek. Tabletki są duże i jakoś nie służą akurat mi. Szukam czegoś innego

Kasztan

niczego sobie odpowiednia jakosc do ceny

.. hmm no ale ten produkt jest w płynie. Stosowałem kiedys te hmb i na mojej osobie efekty byly zadowalajace ,nabralem sporo czystej masy i sily ,ale przedewszsytkim masy

ziober87

lepsze niż kapsułki

Dość drogi interes, ale lepsze efekty niż HMB w kapsułkach. Większość pisze że smak odpycha.. Jest po prostu mega kwaśne (cytryna to przy tym nic) i samego wręcz nie da się przełknąć. Trzeba najlepiej rozpuścić z jakimś słodkim napojem.