Fitmax Slim Diet

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Fitmax
Kategoria Kompleksy odchudzające
Cecha Odchudzanie
Masa (netto) 650.00 g
Średnia cena 35.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Kompleksy odchudzające 78
Odchudzanie 234

Właściwości:
- wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej,
- źródło witamin i minerałów,
- dodatek inuliny, chromu i l-karnityny,
- dobra rozpuszczalność i smak.

FitMax SlimDiet należy do grupy środków spożywczych stosowanych w dietach o ograniczonej zawartości energii, w celu redukcji masy ciała, stosowany jest jako preparat zastępujący jeden posiłek w ciągu dnia. Zawiera odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze: łatwo przyswajalny i wolny od laktozy koncentrat białka serwatkowego (WPC), wyłącznie węglowodany złożone, których powolny rozpad w organizmie zapewnia długotrwałe źródło energii.

Inulina - Wiążąc duże ilości wody zwiększa ilość treści pokarmowej obniżając jednoczenie jej kaloryczność. Wypełnia układ pokarmowy tak, jak by był obfitym wysokokalorycznym posiłkiem. Powstaje dzięki temu uczucie sytosci, które jest rejestrowane przez ośrodek głodu w mózgu.

Chrom jest obecny w centrach aktywnych wielu enzymów i jest niezbędnym do życia mikroelementem. Ułatwia przenikanie glukozy z krwi do komórek. Zmniejsza zapotrzebowanie na insulinę, hormon regulujący prawidłowe stężenie glukozy we krwi. Współdziała z tym hormonem w syntezie białek.

L-karnityna wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej w organizmie oraz zapobiega odkładaniu się nowych zapasów tłuszczu; zwiększa zdolność wysiłkową organizmu; zapobiega gromadzeniu się kwasu mlekowego w mięśniach, co zwiększa odporność organizmu na zmęczenie i stres oraz ułatwia odnowę biologiczną.

1 porcja (65 g – 2 czubate miarki) wsypać do 300 ml wody lub mleka, stosować 1-2 porcje dziennie.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii