TREC Life Energgy - 120 tabl.

  • Głosów: 4
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Trec
Kategoria Kompleksy odchudzające
Cecha Odchudzanie
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 40.97 zł
Rankingi
Ocena 4.50
Kompleksy odchudzające 8
Odchudzanie 34

Guarana roślina pochodząca z Amazonii, słynie z czterokrotnie większych możliwości syntezy kofeiny niż nasiona kawowca. Działa pobudzająco, poprawia koncentracje, podnosi możliwości fizyczne i psychiczne organizmu. Kofeina z guarany jest znacznie wolniej wchłaniana niż kofeina z kawy, więc jej działanie utrzymuje się do 6 godzin. Zwalcza wolne rodniki niszczy bakterie. Przyspiesza przemianę materii, redukuje zagrożenie wystąpienia udarów mózgu i zawałów serca. Żeń-szeń - wyniki badań nie są zgodne, ale według tradycji chińskiej związki w nim zawarte poprawiają sprawność psychiczną (lepsza koncentracja, pamięć, krótszy czas reakcji), zwiększają odporność na stres. Redukuje ryzyko wystąpienia chorób nowotworowych dzięki działaniu antyoksydacyjnemu. Sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej, stabilizuje poziom glukozy w krwi.

W dni treningowe : 1 tab. rano 30 min przed posiłkiem oraz 2-3 tab. 40 min. przed treningiem. W dni nietreningowe : 1-2 tab. rano 30 min przed posiłkiem oraz 1-2 tab. 30 min przed obiadem. Preparat popić 200-300ml płynu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

Preparat ma działanie pobudzające dlatego należy go stosować najpóźniej 4 godz. przed snem. Przeciwwskazania: wrażliwość na kofeinę, choroby układu krążenia Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Zamiast kawy

Traktuję to jak zamiennik kawy.Działa.Na treningu ćwiczę 30 min dłużej - aeroby

kamila1006

Pobudza do życia

Jeżeli masz problemy z koncentracją, a zwykła kawa na Ciebie nie działa to masz powód, żeby go stosować. Przy okazji pozwoli Ci spalić tłuszcz i sprawi, że będziesz odporny na stres, co w dzisiejszych czasach nie jest bez znaczenia.

atos9

Zamiast kawy

Dotychczas piłam 6 filiżanek kawy dziennie. Lekarz zalecił mi ograniczenie, a najlepiej całkowitą rezygnację z kawy. Uprzedził mnie jednak o tzw. "syndromie odstawienia" i polecił guaranę. Rzeczywiście, po jej zastosowaniu nie mam problemów z koncentracją, a wręcz przeciwnie, mam dużo energii.

Alicja

davidooo n

świetnie pobudza, żen szeń z kofeinąrobią swoje, rano dla niewyspanych idealne