ActivLab Creatine Capsules

  • Głosów: 6
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Activlab
Kategoria Kreatyna
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 300.00 g
Średnia cena 44.00 zł
Rankingi
Ocena 4.60
Kreatyna 57
Poprawa siły 46

Kreatyna występuje naturalnie w organizmie ludzkim. Spełnia m.in. takie zadania jak: przyczynia się do produkcji energii oraz wzrostu białek mięśniowych, zwiększa siłę skurczu mięśni, wykazuje działanie antykataboliczne oraz przyspiesza regenerację pootrenigową.
Creatine Capsules firmy Activlab to czysta kreatyna, która jest sposobem na zwiększenie przyrostu czystej masy mięśniowej, zwiększenie siły i wytrzymałości mięśni oraz poprawienie ogólnej wydolności organizmu.
Już po kilku dniach stosowania zauważyć można poprawę kondycji organizmu co sprawia, że treningi mogą być dłuższe i bardziej efektywne, a mięśnie stają się większe i bardziej napompowane.

Faza nasycenia: do 20g dziennie przez okres 5 dni w dawkach podzielonych najlepiej po 5 kapsułek przed śniadaniem, przed i po treningu oraz przed snem.

Dawki podtrzymujące: 2 x 4-5 kapsułek - w dni treningowe przed i po treningu, w dni nietreningowe rano na czczo i przed snem.

Zaleca się przyjmować z ActivLab CarboMax Energy Power lub ActivLab Dextrose. W celu nasilenia efektów stosować w połączeniu z ActivLab HMB 1250 XXL Tabs.

Węglowodany zwiększają stopień wchłaniania kreatyny.
Zaleca się przyjmować z ActivLab CarboMax Energy Power lub ActivLab Dextrose. W celu nasilenia efektów stosować w połączeniu z ActivLab HMB 1250 XXL Tabs.
Po 6 tygodniach przerwać przyjmowanie kreatyny na 3-4 tygodnie.
Nie łączyć z mlekiem.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

na 4 :)

moja pierwsza kreatyna i myślę że spełniła swoje zadanie :) stosowałem ją z carbem z olimpa i dawała niezłego kopniaka ;p godne polecenia ale daję tylko 4 ponieważ są dużo lepsze kreatyny ale jak na start to super sprawa :) pozdro

maniek001

na 5

Polecam. Przerabiałem kilka różnych kreatyn, ta wydaje mi się najlepsza. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Po co przepłacać za opakowanie i logo firmowe ;)

GreGKrK

Bardzo tanio

W 100% zadowolony z zakupu. Cykl na niej trwa 6tyg, efekty świetne jednym słowem. Idealna na 1 cykl i nie tylko. Polecam.

Grzeslaw

Cykl zrobiony

Zrobiłem caly cykl i jak najbardziej jestem zadowolony z efektów :) Polecam wszystkim, lecz daje tylko 3, ponieważ są lepsze kreatyny

miro950

Creatyna activlab

Stosowałem ją przy moim pierwszym cyklu - dała mi niezłego kopniaka, pompa też niczego sobie. Wiem że są lepsze mimo to polecam. Dobra cena

aspirancik

Fajna kreatynka

Fajna kreatynka - zamiennik olimpu jeśli ktoś chce mieć coś ciut lepszego w tej samej cenie