Activlab Crea-Alka Buff

  • Głosów: 1
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Activlab
Kategoria Kreatyna
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 54.90 zł
Rankingi
Ocena 4.17
Kreatyna 80
Przyrost masy 139

Activita Crea-Alka Buff to rewolucyjna formuła zawierająca kreatynę w swej najskuteczniejszej postaci - buforowanego monohydratu kreatyny o współczynniku pH 12, który dodatkowo został wsparty anabolicznym działaniem D-Rybozy. Każda kapsułka Crea-Alka Buff zawiera aż 800mg buforowanego monohydratu kreatyny i 200mg D-Rybozy.\ \ Buforowany monohydrat kreatyny posiada wszystkie pozytywne cechy zwykłego monohydratu kreatyny, lecz jest od niego kilkukrotnie mocniejszy i skuteczniejszy we wspomaganiu rozwoju siły i masy mięśniowej. Dodatkowo jest formą dużo stabilniejszą i łatwiej przyswajalną przez organizm. Nie ulega rozkładowi do nieaktywnej i zbędnej organizmowi kreatyniny, nie gromadzi wody podskórnej, a suplementacja nim nie wymaga stosowania fazy nasycenia.

Zalecana dzienna porcja: w dni treningowe 1 kaps. rano na czczo, 2 kaps. przed treningiem i 1 kaps. na noc; w dni nietreningowe 1 kaps. rano na czczo i 1 kaps. na noc. Nie należy przekraczać zalecanej porcji w ciągu dnia.

D-Ryboza

Suplement nie jest wskazany dla kobiet w ciąży oraz karmiących.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Produkt dla leniuchów :)

Ogólnie rzecz biorąc wymagałem więcej od tego suplementu. Oczywiście przybrałem na czystej masie mieśniowej 2kg, lecz już po miesiącu (przy regularnych ćwiczeniach i dobrze dobranej diecie) straciłem kilogram. Siły nie przybyło mi wiele. Produkt jest dla \"leniuszków\", którzy nie mają czasu, czy głowy do bawienia się z fazami nasycenia kreatyny. Suplementacja tym produktem jest prosta. Moim skromnym zdaniem, produkt ten jest słaby i jak na swoją cenę drogi. Nie polecam. Są lepsze buforowane monohydraty kreatyny na rynku w konkurencyjnych cenach.