Biogenix Mono Creatine

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Biogenix
Kategoria Kreatyna
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 24.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Kreatyna 125
Przyrost masy 265

Monohydrat kreatyny to jeden z prekursorów fosfokreatyny, który możemy w łatwy sposób dostarczyć do organizmu i naładować energetycznie mięśnie. Jest to jeden z najskuteczniejszych, legalnych środków anaboliczno-ergogenicznych, jednocześnie jest najszerzej i najdokładniej przebadaną formą kreatyny.

Działanie preparatu:
- Powoduje wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej.
- Intensyfikuje przyrost masy mięśniowej.
- Przyspiesza regenerację potreningową.

Po dostaniu się do organizmu człowieka kreatyna przenoszona jest do mięśni gdzie po przyłączeniu fosforu tworzy fosfokreatynę. Fosfokreatyna dostarcza wysokoenergetycznych wiązań dla ATP. Opisywany związek jest magazynem transporterem i dystrybutorem rodników fosforanowych - przenosi je z mitochondriów do procesów anabolicznych, w rybosomach i ergogenicznych, w białkach kurczliwych. Monohydrat umożliwia zwiększenie ilości zmagazynowanej energii w mięśniach i pozwala na poprawę wydolności organizmu.

Zwykła kreatyna relatywnie słabo rozpuszcza się w organizmie. Dlatego też opracowano technologie rozdrabniania kryształów monohydratu kreatyny - mikronizację.Takiemu właśnie procesowi został poddany monohydrat w prezentowanym produkcie Mono od firmy Biogenix.

4 kapsułki dziennie, 2 przed i 2 po treningu, a w dni beztreningowe stosować o podobnych porach w dni nietreningowe.
Preparat należy popić około 200ml wody.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii