Biogenix Orogenix

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Biogenix
Kategoria Kreatyna
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 50.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Kreatyna 112
Poprawa siły 98

Orotan kreatyny to innowacyjna cząsteczka, która łączy korzyści z suplementacji i synergistyczne działanie anaboliczne kreatyny i kwasu orotowego, cechuje się przy tym doskonałą biodostępnością i szybkością działania. Orotan kreatyny posiada dużo lepszą rozpuszczalność i przenikalność do tkanek, dostarcza obciążonym wysiłkiem mięśniom jednocześnie cząsteczek kreatyny i kwasu orotowego, stymulując wzrost ich siły i masy.

Kwas orotowy wzmaga anaboliczną aktywność kreatyny w komórkach mięśniowych, zwiększając jej efektywne wykorzystywanie w procesach energetycznych, przyspiesza syntezę i regenerację ATP, może też zwiększać pulę pozostałych wysoko energetycznych fosforanów, dostarczając substratów do ich syntezy. Dzięki temu mięśnie otrzymują jeszcze więcej energii do pracy, niż przy zastosowaniu samej kreatyny, a proces zwiększania ich siły przebiega znacznie szybciej.

Sprzężony z kreatyną kwas orotowy CREATINE OROTATE dostarcza prekursorów wykorzystywanych w procesie syntezy nowych białek mięśniowych. Dzięki temu proces tworzenia i wydłużania cząsteczek protein przebiega sprawniej i efektywniej. Szybsza synteza nowych białek kurczliwych to szybszy i większy wzrost masy mięśni. Kompleksowa cząsteczka orotanu kreatyny działa o wiele silniej anabolicznie niż zwykły monohydrat, cechuje się przy tym dużo lepszą rozpuszczalnością i szybciej przenika do komórek mięśniowych. Dzięki temu otrzymują one natychmiastowy zastrzyk dodatkowej energii niezbędnej podczas każdego treningu, co stwarza optymalne warunki do wzrostu.

Orotan jest silnie zaangażowany w przemiany węglowodanów, jego metabolity mogą zwiększać wykorzystanie glukozy w organizmie. Cząsteczki orotanu niezbędne są między innymi w procesie syntezy glikogenu, prowadząc do szybkiej odbudowy jego zasobów. Mięśnie są lepiej odżywione i chronione przed katabolizmem, a także szybciej magazynują niezbędną energię. Uzupełnianie zasobów energetycznych w postaci łatwo dostępnego glikogenu to klucz do odpowiedniej regeneracji mięśni po wysiłku. Więcej glikogenu to więcej energii, gdy uzupełnianie jego zapasów zachodzi szybko, to skróceniu ulega czas pomiędzy kolejnymi jednostkami treningowymi.

OROGENIX zawierający najwyższej jakości orotan kreatyny przeznaczony jest dla aktywnych fizycznie i sportowców wyczynowych, jako środek ułatwiający rozwój siły i masy mięśniowej, przyspieszający regenerację powysiłkową oraz wzmacniający ścięgna i stawy.

W dni treningowe: Jedna porcja (3 kapsułki) zaraz po przebudzeniu, druga (3 kapsułki) bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: Jedna porcja (3 kapsułki) zaraz po przebudzeniu, druga przed snem.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii