Bsn NITRIX

  • Głosów: 8
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Bsn
Kategoria Kreatyna
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 360.00 g
Średnia cena 186.33 zł
Rankingi
Ocena 4.31
Kreatyna 65
Poprawa siły 54

Produkt ten poprzez wpływ na większe wytwarzanie tlenku azotu rozszerza naczynia krwionośne, co umożliwia lepsze ukrwienie i zwiększa dostęp tlenu do mięśni. Dzięki temu polepsza wytrzymałość oraz wpływa na szybszą regenerację po treningu. Ponadto usuwa wszystkie szkodliwe produkty przemiany materii, które blokują produkcję tlenku azotu. Dzięki bogatej zwartości stosowanie suplementu zwiększa zarówno przyrosty siły jak i beztłuszczowej masy mięśniowej. Produkt polecany dla osób uprawiających sporty siłowe.

Dla osób poniżej 90 kg: Należy przyjmować 3 tabletki 3 razy dziennie (każdego dnia). Pierwszą porcję należy przyjąć rano na pusty żołądek, drugą przed lunchem na pusty żołądek i trzecią przed obiadem również na pusty żołądek.
Dla osób powyżej 90 kg: Należy przyjmować 4 tabletki 3 razy dziennie (każdego dnia). Pierwszą porcję należy przyjąć rano na pusty żołądek, drugą przed lunchem na pusty żołądek i trzecią przed obiadem również na pusty żołądek.Zaleca się przyjmowanie Nitrix na pusty żołądek około 30-45 minut przed każdym posiłkiem. Przyjmowanie Nitrix z jedzeniem lub na pełny żołądek osłabi jego działanie.

Składnik #1 - Niezbędny Enzym NO - Nikotynoamido-Adeninowy Dwunukleotyd (NAD) jest niezbędnym enzymem NO, który odgrywa szczególną rolę w konwersji L-AAKG w NO. Bez tego enzymu konwersja w NO byłaby zminimalizowana, poniżej oczekiwanego poziomu. Jednakże, dzięki dodatkowemu wspomaganiu tego enzymu, produkcja NO może znacząco wzrosnąć do poziomu, który jeszcze nigdy nie był osiągnięty przez Twój organizm.\r\n\r\nSkładnik #2 - Kluczowy Donor NO - L-Cytrulina jest aminokwasem, który jest bardzo silnym donorem NO. Ten stosunkowo nieznany aminokwas, ze względu na swoją unikalną zdolność do ciągłego recyrkulowania siebie w NO, odgrywa ważną rolę w organizmie w procesie produkcji Tlenku Azotu. Ta ciągła procedura recyrkulacji sprzyja zwiększonemu i utrzymującemu się dłużej poziomowi NO we krwi.\r\n\r\nSkładnik #3 -Precyzyjna Mieszanka Niezbędnych Fosforanów - Phosphoplexx jest precyzyjną mieszanką niezbędnych fosforanów, które są niezastąpione przy wychwytywaniu i gromadzeniu składników odżywczych w komórce. Bez tych fosforanów, zdolność organizmu do zwiększania ilości zapasów białka (aminokwasów), glukozy (węglowodanów), ATP, kreatyny, tlenu i wapnia wewnątrz komórki jest znacznie ograniczona. Phosphoplexx usprawnia wychwytywanie tych składników do mięśni, co jest niezwykle ważne w celu osiągnięcia i wykorzystania potencjału NO.\r\n\r\nSkładnik #4 - Wspomaganie NOS -Kwas Foliowy pomaga zwiększyć i wydłużyć półokres rozpadu NO we krwi przez usprawnianie Syntazy Tlenku Azotu.

Przed użyciem najlepiej skonsultować się z lekarzem, jeśli przyjmujesz inne lekarstwa lub leczysz się na jakieś choroby.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

oceniam na 3+

Produkt oceniam na 3+ dlaczeko drogo kosztuje efekty mniejsze jak po shocku czy ironmaxie lepiej kupic storma i shocka jadlem juz i sa bardzo dobre

morgoht

Nitrix ...

Wzrost siły jakiś jest,bardzo dobrze zatrzymuje wodę w organizmie,ale nie daje kopa co Shotgun naprzykład.

Najdzel

Super Nitrix

Bardzo się opłaca,produkt bardzo dobrze podnosi poziom siły a poza tym w dosyć szybki sposób pomaga przybrać na masie mięśniowej a poza tym rozszerza naczynia krwionośne co umożliwia większą dostawę tlenu do komórek do budowania białka(tkanki mięśniowej) a także bardzo pozytywnie wpływa na funkcjonowanie naszego mózgu,pomaga lepiej się skupić

koksik176

Dobra pompa

Zdecydowanie polecam pompa świetna jak i wzrost siły dobry suplement

Vuss90

Dobra Pompa

Podnosi skupienie i siłę - daje radę -:)