Cytogenix CytoCell

  • Głosów: 5
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Cytogenix
Kategoria Kreatyna
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 675.00 g
Średnia cena 66.50 zł
Rankingi
Ocena 4.80
Kreatyna 3
Przyrost masy 5

Jeśli chcesz widocznie rozwinąć swoją masę mięśniową i szybko regenerować mięśnie, z pewnością pomoże ci w tym Cyto Cell firmy Cytogenix.
Produkt ten chroni twoje mięśnie przed katabolizmem i daje im maksymalne możliwości anaboliczne. Aktywizuje wzrost siły i mięśni, jak również oddziałuje na ich gęstość i twardość.

W dni treningowe:
Porcja I: Zmieszaj 1 miarkę Cytocell z 250-300 ml zimnej wody lub innego napoju który preferujesz.
Stosuj na pusty żołądek bezpośrednio po treningu.
Porcja II: Zmieszaj 1 miarkę Cytocell z 250-300 ml zimnej wody, lub innego napoju który preferujesz.
Stosuj przed snem.

W dni nietreningowe:
Porcja I: : Zmieszaj 1 miarkę Cytocell z 250-300 ml zimnej wody zaraz po przebudzeniu, na pusty żołądek.
Porcja II: Zmieszaj 1 miarkę Cytocell z 250-300 ml zimnej wody, lub innego napoju który preferujesz. Stosuj przed snem.

Uwaga: Aby zmaksymalizować efekty stosowania, pij przynajmniej 10 szklanek wody dziennie oraz zadbaj o dietę zawierającą duże ilości protein i węglowodanów oraz stosuj odpowiedni program treningowy. Czas oczekiwania na skutki suplementu jest zależny indywidualnie.

Wielkość opakowania 675 g\r\nDostępne smaki Jagoda,Wieloowocowy\r\nPorcja: 1 miarka (17 g)\r\nIlość Porcji: 40\r\nIlość w porcji: % Dzienne zapotrzebowanie\r\nKalorie 25\r\nWęglowodany całkowite 6g 2%*\r\nCukry 0g †\r\nWtamina C (jako kwas askorbinowy) 250mg 417%\r\nWtamina E (jako Dl-alfa acetate tocoferolu) 200IU 667%\r\nWapń 110mg 11%\r\nFosfor 190mg 19%\r\nSód 200mg 8%\r\nPotas 150mg 4%\r\nCytodrol™ (Wzmacniacz anaboliczny) 5,017mg †\r\nMonohydrat kreatyny, beta-alanina, jabłczan kreatyny, Fosforan-O-kreatynolu, taurynian kreatyny, alfa-amino N-maślan, kreatyna HCL, etylowy ester kreatyny HCL, alfa-amino N-waleran\r\nCytoplex™ (Regenerator mięśni) 2,100mg †\r\nL-glutamina, l-glutamina AKG, l-alanilo-l-glutamina\r\nCyto-ATP™ (Wypełniająca energią mieszanka) 1,128mg †\r\nTauryna, l-leucina, l-walina, l-izoleucyna, l-tyrozyna, l-alanina, l-arginina AKG, l-leucina AKG, l-walina AKG, ekstrakt z nasion Trigonella Foenum-Graecum (standaryzowany dla 20% 4-hydroksyizoleucyny), N-acetyl l-tyrozyny\r\nVolnox™ (Mieszanka elektrolitów) 1,000mg †\r\nDifosforan wapnia, Difosforan sodu, Difosforan potasu\r\nG-Cycle™ (Protekcja kataboliczna) 107mg †\r\nALA, Malic Acid, ekstrakt z nasion Vitis Vinifera, papaina, bromelina, ekstrakt z części naziemnych Avena Sativa, ekstrakt z części naziemnych Boswellia, korzeń kurkumy

Uwaga: Produkt nie może być stosowany przez osoby, które nie ukończyły 18 roku życia. Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie stosuj jeśli przechodziłeś zawał serca. Wdychanie środka może spowodować stan zapalny u osób z wykrytą astmą. Nie przekraczać zalecanej dawki.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

smak Dobry ;)

jak narazie nie wiele mogę powiedzie ponieważ stosuję 4 dni ale już coś tam ruszyło ;)

Sienik

wyższy poziom ćwiczeń

Świetny produkt. Już po 4 dniach stosowania zauważam o wiele lepszą regenerację i większą chęć do ćwiczeń. W życiu bym nie pomyślał, że mogę być wyspany po 4h a Cytocell na to pozwala. Jeśli chodzi o smak- fruit punch jest super, rozpuszczalność 4/5 (pozostaje osad a la żwirek) i tylko delikatnie się pieni ale to może być wina wody. Rozpuszczać można praktyczne we wszystkich napojach (gazowanych i niegazowanych), sokach etc. Cena też zachęca do spróbowania oraz sięgnięcia (jak już się przekonacie) do drugiej puchy.

kaadixx

Rewelacyjny stack kreatynowy

Zrobiłem na nim kilka cykli 6-tygodniowych poprzednie 3 cykle masowe dały łącznie 11 kg. a więc smak i rozpuszczalność bardzo dobre po prostu soczek owocowy, żołądek nie czuje niczego, stosunek cena do jakości doskonały w porównaniu z innymi kreatynami które albo dawały siłę albo pomagały robić masę ta łączy w sobie wszystkie oczekiwane efekty, ogólnie czujesz się lepiej po jej zażywaniu wiec chyba o to chodzi. W połączeniu na treningu z NO-XPLODem jest mega moc