Dymatize Ceatine Monohydrat - 500g

  • Głosów: 3
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Dymatize
Kategoria Kreatyna
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 500.00 g
Średnia cena 67.50 zł
Rankingi
Ocena 3.50
Kreatyna 92
Poprawa siły 77

Monohydrat kreatyny, kreatyna Jest organicznym związkiem chemicznym, powstającym w procesie przemiany materii. Występuje głównie w komórkach mięśniowych. Pod wpływem enzymu (kinaza kreatynowa) przekształca się w fosfokreatynę, która umożliwia szybsze odbudowywanie ATP (rozpad wysokoenergetycznych wiązań ATP dostarcza energii do maksymalnych, krótkotrwałych skurczów mięśniowych). Wspomaga syntezę białek, poprawia zdolności wysiłkowe organizmu.

Faza Ładowania (Dzień 1-5):1 czubatą łyżeczkę od herbaty 4 razy dziennie (waga ciała poniżej 90 kg). 1 czubatą łyżeczkę od herbaty 5 razy dziennie (90kg-105kg) lub 1 czubatą łyżeczkę od herbaty 6 razy dziennie (>105kg).Faza Podtrzymania (Dzień >6)Stosuj 1-2 czubate łyżeczki od herbaty dziennie (bez względu na wagę ciała). Mieszaj kreatynę z wysoko-glikemicznym sokiem np. winogronowym lub wodą. Podczas stosowania suplementu kreatyny upewnij się, że wypijasz odpowiednią ilość wody (najlepiej 3,5l dziennie) w celu uniknięcia odwodnienia.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Monohydrat przyswaja się słabiej

Monohydrat kreatyny przyswaja się słabiej niż kreatyna dostępna w nowych postaciach np. w postaci chelatu. Więc może trochę bardziej obciążyć organizm. Co by jednak się nie działo kreatyna jest jedną z najlepszych metod budowania siły i masy mięśniowej.

adi plus

nie wygodne do stosowania

Kreatyna jest ciężko rozpuszczalna w wodzie, tworzy się coś w rodzaju wody z białymi mikro ziarnami. W smaku ohydne, a skuteczność średnia. Wolę kapsułki

chudybolek

kolejna kretka

Kreatynka dobra i tania. Godna polecenia bo wiadomo "z czym to się je" :)