Dymatize Xpand Powder

  • Głosów: 9
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Dymatize
Kategoria Kreatyna
Cecha Wytrzymałość
Masa (netto) 925.00 g
Średnia cena 85.40 zł
Rankingi
Ocena 4.31
Kreatyna 70
Wytrzymałość 44

Dokładnie dobrane składniki ułatwiające budowę suchej masy mięśniowej. Arginina, aminokwas zasadowy, przy udziale enzymów może być przekształcana w tlenek azotu, który powoduję rozkurcz mięśniówki gładkiej naczyń krwionośnych. Powoduję spadek ciśnienia tętniczego krwi, co prowadzi do zwiększenia wydolności pracujących mięśni. Ma to wpływ na poprawę siły i wytrzymałości podczas treningu siłowego. Poprawia sprawność seksualną mężczyzn, wpływając na procesy warunkujące erekcje. Kreatyna (w postaci jabłczanu) jest organicznym związkiem chemicznym, powstającym w procesie przemiany materii. Występuje głównie w komórkach mięśniowych. Pod wpływem enzymu (kinaza kreatynowa) przekształca się w fosfokreatynę, która umożliwia szybsze odbudowywanie ATP (rozpad wysokoenergetycznych wiązań ATP dostarcza energii do maksymalnych, krótkotrwałych skurczów mięśniowych). Wspomaga syntezę białek, poprawia zdolności wysiłkowe organizmu. Jabłczan cytruliny składa się z dwóch składników jabłczanu, który przeciwdziała zmęczeniu mięśni, łagodzi objawy bólowe. Uczestniczy w tlenowym rozkładzie glukozy w wyniku czego powstaje ATP (adenozynotrójfosforan). Cytrulina uczestniczy w syntezie tlenku azotu, oraz kreatyny. Glutamina endogenny aminokwas białkowy o kwaśnym odczynie. Uczestniczy w przemianach azotowych, działa antykatabolicznie (zapobiega rozpadowi białek), przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, obniża poziom kwasu mlekowego, zwiększa poziom hormonu wzrostu. Po przemianie w glutation niszczy wolne rodniki, dzięki czemu chroni błony komórkowe. Betaina skutecznie wspomaga trawienie (poprawia perystaltykę jelit, wchłanianie mleczka pokarmowego w jelitach, wytwarzanie żółci). W połączeniu z lizyna wpływa na rozrost tkanki mięśniowej. Wykazuje działanie odtruwające, szczególnie skuteczna w leczeniu stanów zapalnych wątroby. Wspomaga zwalczanie trądziku sterydowego. Wykorzystywana w leczeniu objawów choroby miażdżycowej.

Jako suplement diety, najlepiej jest przyjmować 1 miarkę Xpand z 450 ml wody, soku lub ulubionego napoju 2 razy dziennie.

Przed-Treningiem: Przyjmować 1 porcję Xpand™ 30 minut przed treningiem.
Po-Treningu: Przyjmować 1 porcję Xpand™ 15-45 minut po treningu.

W Dni Nietreningowe: Przyjmować 1 porcję Xpand™.

Aby zmaksymalizować działanie Xpanda nie należy jeść ani pić proteinowych szejków 30 min przed i po przyjęciu Xpanda. Należy przyjmować minimum 1,8 l wody dziennie.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Xpand POWER

Jeden z pierwszych jakie stosowalem,za nie duze pieniadze calkiem duza porcja kreatyny ktora czuc jak malo ktora.

Yahoo

ja jestem zadowolony

jest to pierwsza to pierwszy booster kreatynowy jaki bralem, smak orange (nienajgorszy), rozpuszcza sie prawie w stu procentach ale trzeba sie namachac lyzka w szklance... sila idzie do przodu i bardzo widoczna pompa podczas treningu, wlasnie szamam druga puche po dwumiesiecznej przerwie i dziala jak za pierwszym razem. polecam

digitalhc23

Standardowy kompleks

Podobny skład ma wiele innych produktów, Dymatize gwarantuje jakość. Dzięki argininie organizm zwiększa wydzielanie tlenku azotu, co pozwala na większe dostarczanie tlenu i składników odżywczych do komórek mięśniowych. Preparat wzbogacony o glutaminę, która jest głównym aminokwasem budującym mięśnie.

babcia

dobry skład

dobry stosunek ceny do jakośći

neron997

x pand

nic specjalnego zwlaszcza za ta cene...... ogolnie nie polecam

riko82

x pand

bardzo dobra kreatyna

Cox89

średniak jak dla mnie

Smak super, rozpuszczalność ok ale jesli chodzi o chęci, pompe i siłe to srednio jak za t5aką kase. To juz lepiej brać HP z ultimate :)

pierreluigi

X pand

Produkt jest świetny...choć chowa się on do swojej pierwszej wersji którą wygrałem na zawodach i biorąc go nie mogłem spać przez 2 tygodnie po nocach.. taki mocny był.. po Tych nowych tak już nie ma.. tylko do kibla trzeba latać za często.. więc proponowałbym brać tylko 1 miarkę 2 razy dziennie po połowie. Siła i pompa gwarantowana :)

Bimber33

warto kupic

bralem 2 razy po puszce,dobra pompa,wytrzymalosc,sila i obwody do przodu.wersja energized jest dodatkowo pobudzajaca,ta nie. polecilem kolegom,tez byli zadowoleni.za te pieniadze sie oplaca.