Fit Best Line KRE pak

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Fit Best Line
Kategoria Kreatyna
Cecha Przyrost masy
Masa (netto) 300.00 g
Średnia cena 42.00 zł
Rankingi
Ocena 3.00
Kreatyna 118
Przyrost masy 228

Monohydrat Kreatyny w znaczący sposób zwiększa suchą masę mięśniową już podczas dwóch tygodni używania. Jest także odpowiedzialny za zwiększenie uzyskiwanych wyników podczas wysoko intensywnych treningów. Dzieje się to dzięki zwiększeniu poziomu dostępnej energii oraz przyspieszeniu tempa regeneracji. Zdolność kreatyny do zwiększenia zasobów energii w mięśniach wynika z wpływu na proces syntezy białek mięśniowych, przy jednoczesnym minimalizowaniu procesów katabolicznych. Jest to spowodowane tym, iż kreatyna posiada niewiarygodną zdolność uwodnienia komórek mięśniowych. Proces ten zwiększa wzrost mięśni poprzez czynienie włókien mięśniowych większych i silniejszych. Badania nad kreatyną dowiodły, iż zwiększa ona poziom energii, siłę mięśni, wytrzymałość oraz tempo regeneracji. Także ma ona wpływ na redukcje tkanki tłuszczowej, co ułatwia budowę suchej masy ciała.

L-Glutamina dostarcza surowca do komórek mięśniowych, gdyż jest ona głównym aminokwasem zużywanym w procesie naprawy tkanki mięśniowej. Podawanie glutaminy ma również działanie antykataboliczne, ponieważ gdy zostanie ona dostarczona z zewnątrz, nie trzeba czerpać jej z mięśni. Dzięki glutaminie obserwuje się bardziej ciągły przyrost masy mięśniowej, bez okresu przestoju, szybszą i lepszą regenerację.

Tauryna odgrywa ważną role w produkcji tlenku azotu, a jej niski poziom może doprowadzić do jego redukcji w organizmie. Tlenek azotu jest gazem biorącym udział w skurczach mięśni oraz w powiększaniu naczyń krwionośnych. Dzięki rozszerzonym naczyniom krwionośnym przepływ krwi z tlenem oraz składnikami pokarmowymi jest znacznie sprawniejszy. Jeśli pracujesz nad rozwojem mięśni potrzebujesz przyśpieszyć tempo przepływu twojej krwi, co pozwoli twojemu organizmowi na lepsze dotlenienie i odżywienie.

Dni treningowe:
Pierwsza porcja z samego rana zaraz po przebudzeniu, druga porcja bezpośrednio przed treningiem, trzecia porcja bezpośrednio po treningu. Jedna porcja to 5 g.
Dni nietreningowe:
Pierwsza porcja z samego rana zaraz po przebudzeniu, druga po południu pomiędzy posiłkami.

l-glutamina

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii