Megabol Crea - Cola

  • Głosów: 2
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Megabol
Kategoria Kreatyna
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 70.00 g
Średnia cena 16.95 zł
Rankingi
Ocena 3.00
Kreatyna 88
Poprawa siły 74

Crea-Cola to najskuteczniejszy kreatynowy suplement diety, który podnosi siłę i wspomaga wzrost tkanki mięśniowej.
Przeznaczona nie tylko dla kulturystów, ale również dla sportowców różnych dyscyplin sportowych, jak również dla osób nie trenujących regularnie, jednak dbających o swoją sylwetkę i wydolność.

(7 g) porcję wsypać do szklanki i wlać 200 ml zimnej wody.
Nie trzeba mieszać. Poczekać do rozpuszczenia i wypić.
Przeciętnie stosuje się 1 do 2 porcji dziennie. Jedna porcja odpowiada 10 ml, tj. jednej łyżeczce czubatej lub dwu płaskim.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

hehe zabawne

fajnie , ze wymyslono cos takiego , podobno mieszac nie trzeba i dziala zajebiscie. dementuje. mieszac trzeba , szczegolnie pod koniec oprozniania szklanki, dzialanie mizerne , wrecz slaaaaabe, zamiast wydawac hajs na latwoprzyswajalne , ale niedzialajace pseudosuplementy lepiej zainwestowac z zwykly jablczan kreatyny. Crea Cola to stracone pieniadze , mimo ze fajnie smakuje , za to 2 :-)wszystko co najwazniejsze , czyli granulat kreatynowy osadza sie na sciankach szklanki i trzeba po wypiciu plynu , jeszcze 2 szklanki wody wypic ze szklanki po tym specyfiku. LIPA!!!

Ryszawa

moim zdaniem

Bardzo smaczna ta kreatynka, jestem zaskoczony. Rozpuszczalność niezła ale nie o to tu chodzi najfajniejsze że uporano się z tym beznadziejnym smakiem kreatyny. Działanie jak to kreatyny, tanio i skutecznie. Normalnie dobry napój