Kup jeden produkt, a drugi dostaniesz za -50% Zobacz

Olimp Creatine 1300g

  • Głosów: 4
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Kreatyna
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 1300.00 g
Średnia cena 84.50 zł
Rankingi
Ocena 4.33
Kreatyna 63
Poprawa siły 51

Cząsteczki kreatyny są nośnikami energii w komórkach. Dzięki jej zawartości można zwiększać intensywność treningów, co przyczynia się do zwiększania wydajności. Zwiększając zawartość kreatyny w mięśniach dochodzi do pobudzania budowy masy mięśniowej oraz poprawy sprawności organizmu. Suplement ten zalecany jest w sportach siłowych i wytrzymałościowych.

1 porcja - 5 g

Zaleca się spożywanie 1-2 porcji po treningu oraz o podobnej porze w dzień bez treningu.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

dobry chodź są mocniejsze

stosowałem w latach liceum i powiem że wtedy byłem zadowolony mój brat też na 5 dałem 4 bo wiadomo są mocniejsze ale tego jest dużo ;)

b000b3r

Creatine Olimp 1300g.

Zapodałem tą kreatynę w październiku gdy byłem w okresie robienia siły!! Może są leprze na rynku - lecz dla mnie ta z firmy Olimp jest sprawdzona i nigdy nie zawodzi!!!! Odnotowałem spory progres siły i ogólnie polecam ten suplement!!!! POZDRAWIAM

Benfatto

Creatine Olimp 1300g

Hm,oczywiście działa,ale żeby aż tak,no nie wiem,jedna z pierwszych stosowanych przeze mnie ale nie jest to bombowy produkt. Oczywiście polecam,lecz są lepsze.

czarekch

Mega Kreatynowy Zysk

Kupując Kreatyne Byłem Początkowy Sceptycznie Nastawiony Co Do Jej Zbawiennych Działań Na Nasze Mięśnie . I Co ? Produkt Pochodzący Na Wprost z Labolatorium Olimpu Okazał Się Strzałem W Dziesiątke ! Dzięki Temu Suplementowi Moje Mieśnie Zostały Pobudzone Do Większej Nadbudowy , Dzięki Czemu Po Cyklu - Miałem Już 1,5cm Więcej w Obwodzie Bicepsa . Nastąpił Również Ogólny Rozwój Masy Mięśniowej . Serdecznie Polecam mateuszek3331