Olimp Creatine 1300g

  • Głosów: 4
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Kreatyna
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 1300.00 g
Średnia cena 84.50 zł
Rankingi
Ocena 4.33
Kreatyna 63
Poprawa siły 51

Cząsteczki kreatyny są nośnikami energii w komórkach. Dzięki jej zawartości można zwiększać intensywność treningów, co przyczynia się do zwiększania wydajności. Zwiększając zawartość kreatyny w mięśniach dochodzi do pobudzania budowy masy mięśniowej oraz poprawy sprawności organizmu. Suplement ten zalecany jest w sportach siłowych i wytrzymałościowych.

1 porcja - 5 g

Zaleca się spożywanie 1-2 porcji po treningu oraz o podobnej porze w dzień bez treningu.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Creatine Olimp 1300g.

Zapodałem tą kreatynę w październiku gdy byłem w okresie robienia siły!! Może są leprze na rynku - lecz dla mnie ta z firmy Olimp jest sprawdzona i nigdy nie zawodzi!!!! Odnotowałem spory progres siły i ogólnie polecam ten suplement!!!! POZDRAWIAM

Benfatto

dobry chodź są mocniejsze

stosowałem w latach liceum i powiem że wtedy byłem zadowolony mój brat też na 5 dałem 4 bo wiadomo są mocniejsze ale tego jest dużo ;)

b000b3r

Mega Kreatynowy Zysk

Kupując Kreatyne Byłem Początkowy Sceptycznie Nastawiony Co Do Jej Zbawiennych Działań Na Nasze Mięśnie . I Co ? Produkt Pochodzący Na Wprost z Labolatorium Olimpu Okazał Się Strzałem W Dziesiątke ! Dzięki Temu Suplementowi Moje Mieśnie Zostały Pobudzone Do Większej Nadbudowy , Dzięki Czemu Po Cyklu - Miałem Już 1,5cm Więcej w Obwodzie Bicepsa . Nastąpił Również Ogólny Rozwój Masy Mięśniowej . Serdecznie Polecam mateuszek3331

mateuszek3331

Creatine Olimp 1300g

Hm,oczywiście działa,ale żeby aż tak,no nie wiem,jedna z pierwszych stosowanych przeze mnie ale nie jest to bombowy produkt. Oczywiście polecam,lecz są lepsze.