Olimp CREATINE MAGNA POWER - 120 kaps.

  • Głosów: 16
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent Olimp
Kategoria Kreatyna
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 120.00 g
Średnia cena 54.17 zł
Rankingi
Ocena 4.48
Kreatyna 72
Poprawa siły 61

To zaawansowany technologicznie kompleks. Kreatyna występuje w postaci chelatu dzięki czemu jest optymalnie wykorzystywana przez organizm, żeby wzmocnić i usprawanić proces przyswajania kreatyny dodatkowo zastosowano magnez. Dzięki temu proces odtwarzania ATP jest szybszy i bardziej ekonomiczny. Dawki nie muszą być tak duże jak w przypadku kreatyny pod zwykłą postacią, dobrze sprawdza się podczas stosowania diety niskowęglowodanowej.

Dawkowanie: 2 kapsułki 3 razy dziennie

Używać według wskazań producenta. Konieczne przerwy między okresami suplementacji. Nie dopuszczać do przedawkowania.

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.

Naprawde niazła kreatyna.

Dosyć dobry produkt, polecam.

przemek1515

masakra w mniejszym wydaniu

olimp kreatyna Twoje życie na nowo zaczyna, większe mięśnie , większa siła, po tym obojętnie nie przejdzie żadna dziewczyna.. polecam gorąco jak w tropikach

jotwuu

Polecam polecam!!

Produkt który da Ci siłę którą potrzebujesz!!! Czysty przyrost mięśni i siły to jet to co potrzebujesz ten produkt Ci to da za nie wielką cenę!!!

miniobmx

Creatine Olimp

Fajna kreatyna, dosyć duże przyrosty siły i masy, większa ochota na trening. Mimo wszystko jednak jestem chyba zwolennikiem proszków niż kapsułek, te kapsułki były dla mnie średnio ciężkie do połknięcia, ale ogólnie produkt polecam.

Desiu

bardzo dobra kreatynka !!

polecam, dobrze wchodzi, 0 problemow gastrycznych , sila i motywacja na treningu znacznie lepsza !! polecam 1!

Rodolfo

Średnia kreatyna

Jak dla mnie bardzo przeciętna kreatyna, jeśli chodzi w porównaniu do Trec cm3 to wypada cienko... Jak dla mnie jej jedynym plusem jest cena...

blazej1407

Dobry produkt

Dzięki postaci w jakiej występuje łatwiej organizmowi wykorzystać kreatynę. Jeśli dodatkowo dołączyć dekstrozę w połączeniu z tauryna np. DEXTRO JUICE transport kreatyny do komórek mięśniowych będzie zwiększony.

Wojtas

jest ok

ta kreatyna jest naprawde dobra! podnosi siłę oraz wytrzymałość! jestem z niej zadowolony i zachęcam wszystkich do zakupu!

szumi89

super połaczenie

jest po prostu super a w połączeniu z pro longatum, pozwoli Wam podnosić większy ciężar w dłuższych seriach, ponieważ poprawi się siła ale także wytrzymałość fizyczna

tomkok

nic specjalnego

Ja nie zauważyłem żadnych efektów po tym specyfiku. Cena może i przystępna, ale moim zdaniem ta kreatyna wypada słabo na tle innych.

maciekm85

Spodziewałem się czegoś więcej

Nie najgorsze przyrosty siły, masa prawie że w miejscu. Ogólnie średni produkt, lepszym wyborem byłoby zwykłe mono (nawet pomijając cenę)