RX Gold Tri Creatine Malate

  • Głosów: 0
  • |
  • |
  • Oddaj głos:
Informacje o produkcie
Producent RX Gold
Kategoria Kreatyna
Cecha Poprawa siły
Masa (netto) 300.00 g
Średnia cena 33.00 zł
Rankingi
Ocena 0.00
Kreatyna 153
Poprawa siły 140

Zawarty w preparacie jabłczan kreatyny jest najefektywniejszą i najbardziej bio-dostępną formą kreatyny.

Działanie:
- Powoduje wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej
- Stymuluje przyrost suchej masy mięśniowej
- Przyspiesza regenerację potreningową organizmu
- Cechuje się maksymalną biodostępnością.

Rx Gold Tri Creatine Malate to jabłczan kreatyny w najczystszej postaci! Prezentowany produkt jako jeden z niewielu dostarcza jabłczan kreatyny w formie proszku! Jest to najlepiej wchłanialna i łatwa do porcjowania forma tego ergogenika. Jabłczan to bardzo stabilna, odporna na kwasowe środowisko panujące w przewodzie pokarmowym i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. W porównaniu do monohydratu można stosować mniejsze dawki uzyskując lepszy efekt (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soków trawiennych do kreatyniny). W preparacie jest także aminokwas tauryna, który zwiększa jego anaboliczny potencjał.

W dni treningowe: Należy przyjmować 10g dziennie podzielone na porcje: 2g około 30 minut przed śniadaniem, 4g przed treningiem i 4g po treningu.
W dni nietreningowe: Należy przyjmować 6g dziennie podzielone na porcje: 3g 30 minut przed śniadaniem i 3g 30 minut przed głównym posiłkiem.

Tri Creatine Malate należy stosować cyklicznie tj. nieprzerwanie przez 4-6 tygodni po czym powinno się zrobić przerwę minimum 4 tygodnie. Po tym czasie można wrócić do stosowania.

Brak przeciwwskazań

Komentowanie suplementów jest dostępne tylko dla użytkowników serwisu.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Brak opinii